اهمیت شعارسال در نگاه استاندار یزد


استاندار یزد در مصاحبه با صدا و سیمای مرکز یزد، با تبریک سال جدید به مردم استان، اهمیت شعار سال از نگاه خود را تشریح کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، دکتر طالبی در گفتگو با خبرنگار صداو سیما مرکز یزد ضمن تبریک فرارسیدن نوروز و سال جدید با اشاره به نامگذاری سال 1400 به عنوان "تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها"  گفت: خوشبختانه در ادامه نامگذاری سال ها که نشان از درایت رهبر معظم انقلاب در پرداختن به نیازهای اصلی و اساسی جامعه است، انتخاب شعار امسال مبتنی بر ارزیابی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده در حوزه تولید سال های گذشته و به ویژه در سال جهش تولید صورت گرفته است.
وی به ضرورت پشتیبانی از تولید و مانع زدایی از این مسیر اشاره و خاطرنشان کرد: لازمه ی تحقق تولید ملی، همگرایی، همراهی و تعامل بین دستگاه های مختلف برای حمایت از تولید و مانع زدایی از سر راه تولید و تولیدکنندگان است، لذا نامگذاری سال جدید به این نام، نشان دهنده هوشمندی رهبر معظم انقلاب است.
استانداریزد ادامه داد: با این نگاه حمایتی و مانع زدایی از تولید و با بهره گیری از تجربه ای که استان در شناسایی نقاط ضعف برخی از دستگاه ها، خلاهای قوانین و مقررات و موانع موجود بر سر راه تولید، می توان از ظرفیتی که نامگذاری سال جدید برای ما ایجاد می کند، برای حمایت و پشتیبانی جدی از بخش تولید استان استفاده کرد.
دکتر طالبی تصریح کرد: از اولین روزهای کاری سال جدید، این مهم را در قالب کارگروه های مختلف استانی و در صورت لزوم با فعال کردن ستادی ویژه سال تولید در دستور کار قرار می دهیم تا بتوانیم از این ظرفیت، به نحو احسن استفاده کرده و در عمل شاهد تحقق شعار سال در استان باشیم.
آدرس کوتاه :