کنگره بزرگداشت 4000 شهید استان در اذهان مردم ماندگار خواهد شد


استاندار یزد با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای برگزاری هر چه باشکوه تر کنگره 4000 شهید استان، عنوان کرد: بواسطه خدماتی که با نام و یاد شهدای استان و در قالب کنگره 4000 شهید استان یزد به مردم ارائه می شود، این کنگره در ذهن و خاطر مردم استان ماندگار خواهد بود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، دکتر طالبی در جلسه ستاد کنگره ملی بزرگداشت چهار هزار شهید استان دارالعباده و دارالعلم یزد که با حضور روسای کمیته های کنگره و جمعی از مسئولین استان و به منظور بررسی آخرین برنامه و اقدامات صورت گرفته برای اجرای هر چه بهتر این کنگره برگزار شد، با اشاره به اهمیت تکریم و پاسداشت مقام شامخ شهدا در جامعه، گفت: برگزاری یادواره ها و کنگره های شهدا به بازشناسی راهی که شهدا برای سربلندی کشور طی کرده اند، کمک می کند.
استانداریزد با بیان اینکه برگزاری کنگره 4000 شهید استان، فرصت مناسبی برای ارائه خدمت به نظام و مردم است، ادامه داد: انتظار می رود همه افراد در دستگاه های دولتی و نهادهای عمومی، تمام هم و غم خود را برای برگزاری هرچه باشکوه تر این کنگره به کار گیرند.
وی ضمن قدردانی از تمامی افرادی که برای برگزاری کنگره شهدا استان، قدم در این مسیر گذاشته اند، اظهارداشت: سپاه الغدیر استان و کمیته های مختلف این کنگره، برنامه های متنوع و ارزشمندی را در چارچوب خدمت رسانی به مردم رقم زدند.
دکتر طالبی ادامه داد: قطعا بواسطه خدماتی که با نام و یاد شهدای استان و در قالب کنگره 4000 شهید استان یزد به مردم ارائه می شود، این کنگره در ذهن و خاطر مردم استان ماندگار خواهد بود.
استاندار یزد به برنامه های در حال اجرای این کنگره اشاره و خاطرنشان کرد: درصددیم نقاط ضعف برنامه ها را برطرف و در مدت زمان کوتاهی، همه تعهدات و اقداماتی که باید در قالب کمیته های مختلف اجرا شود، را دنبال کنیم.
وی در انتها عنوان کرد: گزارش کار مستند و دقیق فعالیت همه کمیته های کنگره 4000 شهید استان رصد و ارزیابی می شود.


آدرس کوتاه :