معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری:


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان خواست: ‌پروژه ها در سال جاری به گونه ای هدفمند تعریف شوند که دستاوردی برای استان داشته باشند و به توسعه استان کمک کنند.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، روز جمعه یازدهم خردادماه شورای برنامه ریزی و توسعه استان به ریاست "‌محمود زمانی قمی" ‌استاندار یزد و با حضور ‌"‌علی زینی وند" ‌معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار، "‌محسن صادقیان" ‌معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و اعضای این شورا در سالن زنده یاد حمیدیا استانداری برگزار شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در این نشست با تاکید بر برنامه محور بودن پروژه های استان، ‌گفت: ‌لازم است پروژه ها در سال جاری به گونه ای هدفمند تعریف شوند که دستاوردی برای استان داشته باشند وبه توسعه استان کمک کنند.
صادقیان از مدیران کل دستگاه های اجرایی استان خواست: در تصویب و اجرای پروژه ها در شهرستان ها فرمانداران محترم را نیز در جریان این پروژه ها قرار دهند و از ظرفیت های بومی هر شهرستان به نحو مطلوب استفاده کنند.
وی ‌با ‌اشاره به عزم جدی دولت تدبیر و امید برای ایجاد اشتغال، افزود: ‌در سال جاری ۴۰ ‌درصد از اعتبارات استانی به ایجاد اشتغال، ارتقای شاخص ها و کمک های فنی اعتباری اختصاص یافته است و دستگاه های اجرایی باید برای اجرای بخشی از پروژه های خود به دنبال سرمایه گذاری بخش خصوصی باشند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در پایان سخنان خود خواستار تسریع در جذب اعتبارات سال ٩٦ از سوی مدیران کل دستگاه های اجرایی استان شد.
گفتنی است در این نشست در زمینه توزیع اعتبارات هزینه ای دستگاه های اجرایی و اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استان و پیشنهادهای کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی استان تبادل نظر و هم اندیشی انجام شد.
 


آدرس کوتاه :