استاندار یزد:


استاندار یزد در نشست انجمن خیرین مسکن ساز استان با اشاره به ظرفیت بسیار خوب این انجمن، خاطرنشان کرد: همه توان خود را در تامین تجهیزات و امکانات استانی برای تهیه مسکن نیازمندان به‌کار می‌گیریم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، ‌عصر یکشنبه ششم مرداد ماه ۹۸، نشست انجمن خیرین مسکن ساز استان با حضور "آیت الله محمدرضا ناصری" نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، "محمدعلی طالبی استاندار یزد، "‌کیومرث سلگی" ‌مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز کشور و اعضای هیئت مدیره انجمن در دفتر امام جمعه یزد برگزار شد.
استاندار یزد در این نشست با اشاره به ظرفیت بسیار خوب انجمن خیرین مسکن ساز استان، گفت: بخشی از مشکل تامین مسکن استان در شرایط فعلی می‌تواند توسط این انجمن برطرف شود.
"محمدعلی طالبی" ادامه داد: به نوعی اعتمادی که از طرف دستگاه‌های استان وجود دارد و حضور دستگاه های اصلی مسئول در بخش مسکن در هیئت امنا و نیز هیئت مدیره انجمن، این ظرفیت را به وجود می آورد تا ما همه توان خود را در تامین تجهیزات و امکانات استان برای تهیه مسکن نیازمندان به کار گیریم.
"طالبی" افزود: تحقق امر مهم تأمین مسکن برای نیازمندان استان مستلزم این است که برنامه‌ای منسجم در انجمن خیرین مسکن ساز استان وجود داشته باشد و ما از چشم انداز فعالیت‌های آینده انجمن مطلع باشیم زیرا این برنامه می تواند به مدیریت ارشد استان برای رسیدن به اهداف در حوزه مسکن بسیار کمک کند.
استاندار یزد در پایان سخنان خود با اشاره به فعال شدن شورای مسکن استان در ماه‌های اخیر، خاطرنشان کرد: مصوبات و برنامه ریزی هایی را در این شورا داشته ایم و برای توجه ویژه به موضوع تامین مسکن نیازمندان نیز لازم است برنامه ‌عملیاتی خوبی از سوی انجمن خیرین مسکن ساز استان تهیه و ارائه شود تا در برنامه‌های شورای مسکن نیز لحاظ گردد و مورد پیگیری قرار گیرد.
در این جلسه اعضای هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن ساز استان به ارائه گزارش عملکرد انجمن به ویژه در یک سال گذشته پرداختند و زمینه همکاری دستگاه‌های مسئول استان در بخش مسکن در راستای تقویت فعالیت انجمن خیرین مسکن ساز استان بررسی شد.
گفتنی است انجمن خیرین مسکن ساز استان که از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را آغاز کرده است توانسته در هشت پروژه بیش از ۱۵۰۰ واحد مسکونی را به نیازمندان تحویل دهد.

★‌خبرنگار: ‌مجید وفایی شاهی★

★‌عکس: ‌رضا زارع★


آدرس کوتاه :