استاندار یزددر نشست کارگروه ستاد تنظیم بازار استان عنوان کرد:

مکانیزمی برای کمرنگ شدن نقش دلالان تدوین شود


استاندار یزد با اشاره به ضروت کم رنگ شدن نقش واسطه ها و دلالان بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، اظهارداشت: در این راستا لازم است کمیته تخصصی تنظیم بازار مکانیزمی را تعریف و اجرایی کند تا ضمن کاهش نقش واسطه ها و حفظ قیمت محصولات در بازار، درآمد تولیدکنندگان افزایش یابد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، دکترطالبی در نشست کارگروه ستاد تنظیم بازار استان یزد که با حضور اعضا  و به منظور بررسی مسائل مختلف این حوزه  در سالن کوثر استانداری برگزار شد، با اشاره به ضرورت کم رنگ شدن نقش واسطه ها و دلالان بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، اظهارداشت: در این راستا لازم است کمیته تخصصی تنظیم بازار مکانیزمی را تعریف و اجرایی کند تا ضمن کاهش نقش واسطه ها و حفظ قیمت محصولات در بازار، درآمد تولیدکنندگان افزایش یابد.  
دکتر طالبی خاطرنشان کرد: کلیه دستگاه های مسئول استان جدیت لازم را جهت تامین کالاهای مورد نیاز مردم، کنترل قیمت ها و نظارت بر بازار، در ماه مبارک رمضان داشته باشند و انشالله بعد از این ماه مبارک نیز شاهد قیمت های متعادل در کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در سطح استان باشیم.
استاندار یزد در پایان بر پیش بینی تامین و تولید کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در تمام مقاطع زمانی و به ویژه در مقاطعی که احتمال کمبود گوشت، مرغ، تخم مرغ و سایر نیازهای ضروری مردم وجود دارد، تاکید کرد.


آدرس کوتاه :