استاندار یزد در نشست شورای آموزش و پرورش استان مطرح کرد:


استاندار یزد با بیان اینکه برگزاری سال تحصیلی جدید در چارچوب سیاست های کشوری خواهد بود و همه از جمله معلمین باید کمک کنند تا امنیت روانی جامعه حفظ شود افزود: حفظ امنیت روانی خانواده ها در جریان بازگشایی مدارس از اهمیت بالایی برخوردار بوده و باید به آن توجه ویژه ای شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، «محمد علی طالبی» در نشست شورای آموزش و پرورش استان که با حضور اعضای این شورا در سالن فرهنگیان یزد برگزار شد با بیان اینکه امنیت روانی والدین و دانش آموزان بسیار حائز اهمیت بوده و در خصوص سلامت دانش آموزان و رفع نگرانی های خانواده ها، اقدامات لازم انجام شود، افزود: برگزاری سال تحصیلی جدید در چارچوب سیاست های کشوری خواهد بود و همه از جمله معلمین باید کمک کنند تا امنیت روانی جامعه حفظ شده و نگرانی های بی جهت برای خانواده ها ایجاد نشود.
استاندار با بیان اینکه برنامه عمل دستگاه ها در اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، برنامه خوب و ارزشمندی است، تاکید کرد: با اینحال این تفاهم نامه رافع مسئولیت محوری آموزش و پرورش در اجرای سند نبوده و این اداره کل مراقبت لازم در اجرای دقیق سند را داشته باشد.
وی در انتها خاطر نشان کرد: آموزش و پرورش بررسی های لازم برای شناسایی دانش آموزان کم بضاعت و راهکارهای تامین امکانات مناسب به منظور فراهم سازی امکان استفاده آنها از آموزش مجازی را انجام دهد.


آدرس کوتاه :