معاون عمرانی استاندار یزد تاکید کرد:


معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اظهار کرد: ۳۶۲ دهیاری و ۲۳ شهرداری در استان یزد شبکه گسترده‌ای را برای ارائه خدمات عمرانی، اقتصادی و اجتماعی پدید آورده‌اند.

به گزارش ‌اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، "محسن صادقیان"‌ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در مراسم افتتاح زورخانه "‌سردار شهید حاج قاسم سلیمانی" در شهر حمیدیا و به مناسبت‌ ۱۴ تیرماه روز شهرداری و دهیاری ها، ضمن تبریک این روز خطاب به شهرداران و دهیاران استان، گفت: وجود ۲۳ شهرداری و ۳۶۲ دهياری در استان، شبکه گسترده ای را برای ارائه خدمات عمرانی، اقتصادی و اجتماعی پدید آورده است.
وی ‌ادامه داد: امروز شهرداران و دهياران در کنار مسئولان استان، فرمانداری ها و بخشداری ها نقش موثری را در راستای عمران و آبادانی شهرها و روستاها دارند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار افزود: امروز خدمات ارزنده شهرداری ها و دهیاری ‌ها به عنوان  پیشانی خدمت رسانی به مردم در تمامی حوزه های عمرانی، اقتصادی و اجتماعی مشهود است و توانسته رضایت مندی بسیار خوبی را فراهم آورد، اگر چه در اهداف و برنامه های بلند مدت باید شهرداری ها و دهیاری ها در کسب منابع مالی مستقل و جدا از دولت باشند.
صادقیان خاطرنشان کرد: در راستای ایجاد عدالت در توزیع خدمات، دولت طی سالهای گذشته نسبت به توزیع اعتبارات و منابع مالی بین شهرداری‌ها و دهیاری‌ها اقدام کرده است به طوریکه ‌در سال گذشته حدود ۳ هزار میلیارد ریال به این بخش کمک و مساعدت شد.
وی گفت: با این حمايت‌ ها و با همکاری دستگاه های اجرایی تلاش شده ‌است پيشرفت همه‌جانبه شهرها و روستاهای استان مدنظر قرار گیرد.
 معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در پایان با اشاره به اهمیت ضوابط و مقررات در رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و آروزی سلامتی برای همه مردم شریف استان یزد، ‌تصریح کرد: خوشبختانه در استان با همدلی و همراهی همه مسئولان و دست‌اندرکاران حوزه شهری و روستایی شاهد رونق خوبی در شهرها و روستاها هستیم و به امید خدا این روند همچنان ادامه خواهد داشت.

گفتنی است زورخانه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در وسعت ۳۵۰ متر مربع و با اعتبار ۱۲ میلیارد ریال در شهر حمیدیا در مرکز استان افتتاح شد.

★‌خبرنگار: ‌مجید وفایی شاهی★


آدرس کوتاه :