با حضور امام جمعه یزد و معاون سیاسی، ‌امنیتی استاندار؛

زنگ انقلاب در یزد نواخته شد


هم‌زمان با آغاز دهه مبارک فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، زنگ انقلاب‌ با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار به‌صورت نمادین در یزد نواخته شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، هم‌زمان با آغاز دهه مبارک فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، « زنگ انقلاب »، ‌روز یک شنبه ۱۲ بهمن ماه‌ با حضور "آیت الله محمدرضا ناصری" نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، "احمد ترحمی" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، ‌فرماندار یزد و جمعی از مسئولان و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دبیرستان دخترانه دوره اول طوبی ناحیه دو آموزش و پرورش یزد نواخته شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در این مراسم در سخنانی با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، سالروز ورود حضرت امام خمینی(‌ره) به میهن اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مبارزه با استبداد و طاغوت، اظهار ‌کرد: معاندان و دشمنان نظام اسلامی قصد دارند با ترفندهای تبلیغاتی و موج مسموم رسانه‌ای که در اختیار دارند، دستاوردهای انقلاب را  زیر سوال برده و مردم را ناامید کنند.
"‌احمد ترحمی" ‌ادامه داد: باید با تبیین آنچه که در رژیم طاغوت بر مردم گذشت و تبیین اصلی‌ترین دستاورد‌های انقلاب اسلامی که همان عزت، عظمت و استقلال ایران است، رسالت خود را ایفا کنیم.
وی بیان کرد: عزت، عظمت و استقلال ایران دستاوردی است که باید آن را پاس داشت.‌
معاون سیاسی، ‌امنیتی و اجتماعی استاندار خاطرنشان کرد: ‌اکنون با موجی از ابهامات و شبهات در فضای مجازی مواجه هستیم که وظیفه همه ما مسئولان، اهالی رسانه و اصحاب خطابه و وعظ است که با زبان علمی و بیان روشنگرانه و ایفای وظایف انقلابی خود، دستاوردهای انقلاب اسلامی را تشریح و تبیین کنیم.
ترحمی افزود: اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران فارغ از همه گرایشات سیاسی، وظیفه ای همگانی و رسالتی عظیم بر دوش همه ماست و همه ما زیر پرچم جمهوری اسلامی و به نام مقدس نظام اسلامی سوگند یاد کرده ایم که خدمتگزار مردم و آحاد جامعه باشیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در پایان سخنان خود اظهار امیدواری کرد: ایران عزیز اسلامی که به نام شهدا و با مرام شهدا اداره می‌شود، همواره پایبند ارزش‌های انقلابی باقی بماند و همه ما ‌محافظان امینی برای خون مقدس شهدا باشیم.

★ خبرنگار: ‌مجید وفایی شاهی ★

★‌ عکس: ‌عباس حکایتی ★


آدرس کوتاه :