« بازگشت

معاون سياسي وامنيتي استاندار، دستگاههاي اجرايي را به همكاري با تربيت بدني و دانشگاه يزد فراخواند

معاون سياسي وامنيتي استاندار، دستگاههاي اجرايي را به همكاري با تربيت بدني و دانشگاه يزد فراخواند
نشست هماهنگي مسوولان كميته هاي مختلف برگزاري دومين دوره المپياد ايرانيان و نهمين دوره المپياد دانشجويان پسر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي سراسر كشور در استانداري يزد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي استانداري يزد، معاون سياسي و امنيتي استاندار در اين نشست گفت: با توجه به اهميت حضور بيش از هفت هزار و 500  نفر در استان يزد براي شركت در اين المپيادها، همه دستگاه هاي استان بايد اداره كل تربيت بدني و دانشگاه يزد را در برگزاري مطلوب اين رويدادهاي مهم ياري رسانند.
"عبدالرسول دوران" برگزاري جلسات مختلف و مداوم در خصوص اين المپيادها را نشانه اهميت فراوان اين رويدادها دانست و افزود: برگزاري مطلوب اينگونه رقابت ها افزايش سطح فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي  استان يزد را به دنبال خواهد داشت.
وي از مسوولان كميته هاي مختلف خواست مشكلات خود را با برگزاري جلسات مشترك با مسوولان دستگاه هاي اجرايي مرتبط با آن در ميان گذاشته و در صورت عدم مساعدت مسوولان مربوطه، اين مشكلات را در ستاد حمايتي برگزاري المپيادها مطرح تا در اسرع وقت به آنها رسيدگي شود.
معاون استاندار در بخش ديگري از سخنان خود، به اهميت اطلاع رساني و تبليغات در برگزاري المپيادهاي ورزشي تاكيد كرد و گفت: با توجه به فرصت پيش آمده براي استان، رسانه ها رسالت انتقال فرهنگ دارالعباده و دارالعلم يزد را در زمان برگزاري اين رويدادها بر عهده دارند.
دوران همچنين خواستار مشخص شدن هر چه سريعتر مكان مناسب براي برگزاري مراسم افتتاحيه نهمين دوره المپياد دانشجويان شد.
در اين نشست مسوولان كميته هاي مختلف برگزاري المپيادهاي ورزشي ايرانيان و دانشجويان كشور در يزد ضمن ارائه گزارش از فعاليت هاي انجام گرفته در بخش هاي گوناگون، مشكلات خود را در جلسه بيان نموده و خواستار مساعدت مسوولان مربوطه در برطرف نمودن اين مشكلات شدند.