« بازگشت

برگزاري مراسم توديع و معارفه رئيس سازمان ملي جوانان يزد

برگزاري مراسم توديع و معارفه رئيس سازمان ملي جوانان يزد
به گزارش روابط عمومي استانداري يزد، محمدرضا فلاح زاده در اين مراسم با اشاره به حضور پرشور و فعال جوانان در پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي و خلق حماسه هاي دفاع مقدس گفت: جوانان ايران اسلامي در عرصه هاي انرژي هسته اي، خطوط انتقال آب، نفت و گاز، ايجاد شبكه راه هاي روستايي و بين شهري، ارتباطات، فرهنگ، صنعت، عمران و آباداني كشور نقش بزرگ و تاثيرگذاري داشته اند.
وي با اشاره به نقش جوانان در گسترش فرهنگ اسلامي گفت: اين جوانان بودند كه با رهبري حضرت امام خميني(ره) فرهنگ ايثار، شهادت، جهاد و فداكاري و فرهنگ غني اهل بيت(عليهم السلام) را جايگزين اسلام آمريكايي و اسلام واپسگرا كردند.
استاندار يزد با اشاره به تاكيد اسلام بر كار و تلاش در همه عرصه ها افزود: بايد با كار و تلاش مضاعف در همه صحنه¬ها و توجه ويژه به مناطق محروم به عنوان ولي نعمتان و صاحبان اصلي انقلاب، زمينه هاي رشد و تعالي هر چه بيشتر كشور را فراهم آورد.
فلاح زاده ضمن اشاره به اهميت و جايگاه نماز در اسلام، با بيان اين كه بايد جوانان را به سمت روزي حلال هدايت كرد ادامه داد: روزي حلال موجبات پاكي دل و روح را فراهم خواهد آورد و انسان پذيرش گفتار حق را پيدا خواهد كرد. وي بر كار علمي و معرفتي در اين رابطه تاكيد كرد.
استاندار يزد خواستار هماهنگي هر چه بيشتر دستگاه هاي مرتبط با امور جوانان، جمع بندي مشكلات هر بخش و ارائه پيشنهاد در شوراي هماهنگي ، دخالت دادن جوانان و تشكل ها در برنامه هاي سازمان، برگزاري جشنواره¬هاي كم¬هزينه و پرثمر و حمايت از نشست ها و طرح هاي علمي و پژوهشي در برنامه هاي آينده سازمان ملي جوانان شد.
استاندار يزد در پايان با تقدير از خدمات عابدي¬نژاد رئيس سابق سازمان ملي جوانان، وي را فردي متدين، متعبد و با تقوا توصيف و براي مهران اژدرپور در سمت رئيس جديد سازمان ملي جوانان آرزوي توفيق كرد.