« بازگشت

استاندار يزد:بيش از 67 درصد از مصوبات سفر هيات دولت محقق گرديد است

استاندار يزد:بيش از 67 درصد از مصوبات سفر هيات دولت محقق گرديد است
به گزارش روابط عمومي استانداري يزد، محمد رضا فلاح زاده  با اشاره به همد لي خوبي كه ميان اعضاي شوراهاي اسلامي شهر در استان وجود دارد گفت: ا گر چه در مسائل اجرايي، وجود تفاوت ديدگاه، طبيعي و معمول است اما بايد تلاش شود اين مسائل در درون شورا حل و فصل گردد و به عرصه هاي عمومي كشيده نشود.
استاندار يزد افزود: توجه به مسائلي چون سرمايه گذاري صنعتي، ايجاد اشتغال و توليد ثروت مي تواند در توسعه شهرها موثر واقع شود و به فرموده مقام معظم رهبري(مدظله العالي) توليد ثروت و اشتغال زايي از جمله امورات پرثواب و با خير و بركت است.
فلاح زاده با تاكيد بر توسعه همه جانبه شهرها ادامه داد: نگاه ها بايد نگاهي توسعه گرا در همه زمينه هاي فرهنگي، معنوي و اقتصادي باشد.
وي با بيان اينكه تاكنون بيش از 67 درصد از مصوبات سفر هيات دولت به استان محقق گرديده اظهار داشت: در رابطه با تحقق ساير مصوبات نيز جلسات متعددي با دستگاه هاي اجرايي و وزارت خانه هاي مربوطه داشته­ايم  كه اميدواريم با حل برخي از مشكلات، زمينه تحقق ساير مصوبات نيز فراهم آيد.
فلاح زاده با تاكيد بر حفظ فضاي سبز و زمين هاي كشاورزي در شهرها خواستار واگذاري پروژه هاي عمراني شهري به مردم شد.
شايان ذكر است در اين جلسات پيرامون حل مشكل زمين گورستان و انتقال كشتارگاه مهريز و زمينه ايجاد يك واحد فولاد در اين شهرستان، سرعت بخشيدن به طرح هاي فولاد اردكان، بررسي پروژه شيشه اردكان و پيگيري مسئله پژوهشكده علم و فن آوري اين شهرستان تمهيدات لازم انديشيده شد.