استاندار یزد:


استاندار یزد در جلسه شورای اداری شهرستان بهاباد با بیان اینکه به تمام مناطق استان نگاه برابری خواهیم داشت، گفت: با تکیه بر ظرفیت شهرستان بهاباد می توان بسیاری از مشکلات آن را ‌رفع کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد به نقل از روابط عمومی فرمانداری بهاباد، "محمدعلی طالبی" ‌استاندار یزد در جلسه شورای اداری شهرستان بهاباد که روز جمعه چهاردهم دی ماه سال جاری با حضور "آیت الله محمد‌رضا ناصری" نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد برگزار شد، ‌گفت: حضور مسئولان استان در شهرستانهای استان سبب همراهی و تحرک بیشتر ادارات و سازمان‌های مختلف و تقویت هرچه بیشتر سرمایه اجتماعی که ما به شدت برای توسعه و پیشرفت هرچه بیشتر استان به آن نیازمند هستیم ، می شود.
استاندار یزد اضافه کرد: تقویت همدلی‌ها در استان و رفع اختلافات از جمله مباحثی است که می‌تواند سبب رشد یزد در عرصه‌های مختلف شود.
وی با بیان اینکه بهترین و بیشترین هنر مسئولان این است که ظرفیت‌های موجود را در بحث اشتغال، اقتصاد، مسائل فرهنگی و اجتماعی بشناسند و اجازه بروز و ظهور این ظرفیت‌ها را بدهند، تصریح کرد: هر کدام ‌از شهرستان‌هایی که تعبیر کمتر برخوردار از آنها می‌شود، ظرفیت‌های نهفته‌ای در درون خود دارند که اگر به خوبی برنامه ریزی و ساماندهی شوند می‌توان امید داشت که بسیاری از مشکلاتشان مرتفع شود.
طالبی یکی از برنامه‌های راهبردی خود در زمان مسئولیت را نگاه برابر به همه مناطق استان برشمرد و افزود: ما باید با تکیه بر تمام ظرفیت‌های موجود در شهرستان‌ها، شرایط اقلیمی و شرایط خاص شهرستان‌ها یک مأموریت ویژه‌ای را در فرآیند توسعه استان تعریف کنیم و براساس آن مأموریت ویژه، امکانات استان و حمایت‌هایی که لازم است به خدمت شهرستان درآوریم تا مسائل و مشکلات منطقه مورد نظر برطرف شود.
استاندار یزد عنوان کرد: به نیازها و مسائلی که در شهرستان بهاباد است واقف هستم، جزو اولویت‌هایمان برطرف شدن مشکلات این شهرستان در ‌حوزههای گوناگون است و باید به نحوی عمل کنیم که مردم و مسئولان این شهرستان کمتر نسبت به مسائل مختلف دغدغه داشته باشند تا فارغ از مباحث حاشیه‌ای، توانمندی‌های بیشتری از شهرستان در سطح استان عرضه شود.
گفتنی است استاندار یزد در ابتدای سفر به شهرستان بهاباد به همراه مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری و سرپرست فرمانداری یزد با حضور در گلزار شهدای بهاباد و بقعه "علامه ملاعبدالله بهابادی" به مقام شامخ شهدای بهاباد و علامه آخوند ملاعبدالله بهابادی ادای احترم ‌کرد و
شرکت در آیین عبادی سیاسی نمازجمعه بهاباد از دیگر برنامه های سفر طالبی و هیات همراه به این شهرستان بود.


آدرس کوتاه :