روند مناسب اجرای طرح اقدام ملی مسکن در استان یزد


استاندار یزد با اشاره به همکاری و همدلی موجود در سطح استان عنوان کرد: در سایه این تعاملات، شاهد روند خوب اجرای طرح اقدام ملی مسکن در استان هستیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، محمدعلی طالبی، در حاشیه آغاز عملیات اجرایی پروژه اقدام ملی مسکن شهرک اندیشه غدیر شهر حمیدیا که با حضور جمعی از مسئولین استان برگزار شد، با بیان اینکه  تاکنون 22 هزار نفر در استان یزد در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کرده اند عنوان کرد: از این تعداد 6600 نفر واجد شرایط دریافت مسکن، تائید نهایی شده اند.
وی ادامه داد: با فعالیت ها و اقدامات انجام شده در استان یزد، فراتر از نیاز واجدان شرایط دریافت مسکن ملی در استان تامین زمین شده به طوری که تاکنون برای حدود 8500 نفر در طرح اقدام ملی مسکن زمین تامین شده است.
استاندار یزد با بیان اینکه پروژه 480 واحدی شهرک اندیشه شهر حمیدیا، هفتمین پروژه طرح اقدام ملی مسکن در استان یزد است که عملیات اجرایی آن آغاز شده است، اظهارداشت: با این پروژه، مجموع واحدهای کلنگ زنی شده در طرح اقدام ملی مسکن به 2000 رسیده است.
وی با بیان اینکه در چند هفته آینده نیز عملیات ساخت چندین پروژه طرح اقدام ملی مسکن در نقاط مختلف استان آغاز می شود افزود : با احتساب این پروژه ها در مجموع، ساخت حدود 3000 واحد در یزد کلید می خورد.
دکتر طالبی در انتها تصریح کرد: امیدواریم پروژه 480 واحدی مسکن ملی شهرک اندیشه با کمک و همراهی سپاه الغدیر استان و دستگاه های متولی، در کوتاه ترین زمان ممکن به بهره برداری برسد و متقاضیان واجد شرایط از مسکن که از نیازهای ضروری است، بهره مند شوند.

شایان ذکر است در جریان این برنامه، عملیات اجرایی پارک این مجتمع مسکونی توسط استاندار یزد آغاز شد.


آدرس کوتاه :