تشدید اقدامات تنبیهی در برخورد با متخلفین حوزه بازار


استاندار یزد با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه تنظیم بازار استان گفت : برای مقابله بیشتر با متخلفان این حوزه، اقدامات تنبیهی را تشدید کرده ایم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، دکتر طالبی در نشست بررسی مسائل اقتصادی استان بخصوص مسائل حوزه تنظیم بازار که با حضور مسئولین امر و در محل بیت نماینده محترم ولی فقیه در استان برگزار شد، با اشاره به اقدامات صورت گرفته از سوی ستاد تنظیم بازار استان طی سال گذشته عنوان کرد: پس از گرانی بنزین در کشور، اولین استانی بودیم که به صورت ویژه، ستاد تنظیم بازار را تشکیل دادیم و در موضوع شیوع کرونا و افزایش نرخ ارز نیز جلسات مستمری را برای کنترل بازار برگزار کرده ایم.
استاندار با بیان اینکه یکی از فعالترین ستادهای تنظیم بازار کشور متعلق به استان یزد است، گفت : با کنترل های صورت گرفته طی ماه های اخیر، یزد که یکی از استان ها با بالاترین میزان نرخ تورم در کشور شناخته می شد، موفق به بهبود جایگاه خود شده است.
دکتر طالبی با بیان اینکه عمده مشکلات بازار به کمبود ارز بر می گردد تاکید کرد : البته منکر برخی مسائل مدیریتی نیستیم ولی عمده این مسائل به نحوه تخصیص ارز بر می گردد که به تدریج این سیاست گذاری ها در حال اصلاح هستند.
استاندار در انتها با اشاره به تشدید اقدامات تنبیهی برای متخلفین حوزه بازار گفت: برای کنترل بیشتر بر بازار، فرمانداران را نیز در امر نظارت بر بازار فعال کرده ایم.


آدرس کوتاه :