نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد:


نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در شورای اداری شهرستان مهریز تربیت نیروی انسانی کارآمد، متخصص، متعهد و متدین را اصلی ترین نیاز کشور دانست.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد‌، روز جمعه ششم اردیبهشت ماه "آیت الله محمدرضا ناصری" نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در نشست شورای اداری شهرستان مهریز که با حضور "محمدعلی طالبی" استاندار یزد در سالن پردیس شکیب مهریز برگزار شد، گفت: رویکرد اصلی در ‌عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب باید توجه به تربیت مدیران کارآمد،‌ متخصص، متعهد و متدین برای خدمت به کشور و مردم باشد‌ و توجه به این مهم اصلی ترین نیاز کشور است.
"‌آیت الله محمدرضا ناصری" ادامه داد: اگر تربیت نیروهای انسانی بر اساس نیازهای کشور و برای اداره نظام همراه با تعقل و دوراندیشی باشد، نتایج بسیار ارزشمندی برای مردم و انقلاب دارد.
امام جمعه یزد تصریح کرد: عزت کشور و خودکفایی در بخش های مختلف به برنامه ریزی، جلب افراد دلسوز و مدیران با انگیزه، متدین و متخصص بستگی دارد و برای تحقق آن باید همه وارد عرصه کار شوند.
‌آیت الله ناصری به اهمیت مسائل آموزشی و دانشگاهی و توجه به فعالیت های پژوهشی در حوزه های مختلف اشاره کرد و بر پرهیز از سطحی نگری در این عرصه تاکید نمود.
وی بیان کرد: آموزش های علمی در مراکز دانشگاهی باید عمقی و بر اساس نیازهای کشور و تربیت افراد مجرب برای حل مشکلات جامعه باشد.
نماینده ولی فقیه در استان در پایان سخنان خود به اهمیت بهره گیری از تمام ظرفیت های داخلی در کشور برای توسعه متوازن بر اساس نیازهای روز جامعه توسط مسئولان تاکید و اظهار امیدواری کرد: در این عرصه شاهد اقدامات موثرتر باشیم.


همراهی خوب مردم و مسئولان در شهرستان مهریز


امام جمعه مهریز نیز در این نشست گفت: همراهی بسیار خوبی بین مردم و مسئولان این شهرستان وجود دارد که موجب ارائه خدمات بهتر به مردم و کمک به دولت شده است.
"‌حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا محی الدینی" افزود: برای توسعه شهرستان ‌مهریز باید این فضای همراهی روز به روز تقویت شود و مردم در کنار مدیران اجرایی برای توسعه بهتر منطقه تلاش کنند.
امام جمعه مهریز خاطرنشان کرد: مردم این شهرستان در 40 سال گذشته وظایف دینی و انقلابی خود را به خوبی انجام داده اند و باید بر اساس شرایط و توطئه های دشمنان در صحنه حضور فعال داشته باشیم.

★‌خبرنگار: ‌مجید وفایی شاهی★
★‌عکس: ‌رضا زارع★


آدرس کوتاه :