پرتال استان یزدخدمات الکترونیک وزارت کشور پورتال استانداری های سراسر کشور

 

استاندار يزد:
رسانه هاي استان، مروج ادب اجتماعي، اخلاق ديني و تدبيرسياسي باشند
استاندار يزد ترويج مثبت نگري و خير انديشي و نوع دوستي در جامعه و بستر سازي شكوفا شدن استعداد ها و خلاقيت ها و تلاش در جهت پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي را از جمله كاركردهاي اصلي رسانه ها در جامعه دانست.
ابلاغ احكام اعضا جديد هيات مديره موسسه عام المنفعه، خیریه و غیرانتفاعی کوثر یزد
استاندار يزد احكام اعضا جديد هيات مديره موسسه عام المنفعه، خیریه و غیرانتفاعی کوثر یزد را ابلاغ كرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد خبر داد:
دفتر کنسولگری عراق در استان یزد مستقر خواهد شد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد با اشاره به لزوم تسریع در صدور روادید سفر به عتبات عالیات اظهار داشت: دفتر کنسولگری عراق برای صدور روادید پیاده‌روی اربعین در استان یزد مستقر خواهد شد.
مدیرکل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري خبر داد:
برگزاري جشن مشاركت به مناسبت روز ملي تشکل‌ها و مشاركت اجتماعي
مدیرکل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري یزد بابیان اینکه روز 22 مردادماه به‌عنوان روز تشکل‌ها و مشاركت اجتماعي نام‌گذاری شده است گفت: به مناسب این روز جشن مشاركت با حضور مردم و مسئولین برگزار می‌شود.
استاندار يزد :
هفته دولت به صحنه مشاركت خودجوش و پرشور مردم بدل شود
استاندار يزد از مديران دولتي خواست تا در هفته دولت پر رنگ تر از قبل در ميان مردم شهر و روستا حاضر شوند و به نقد و نظر و پيشنهادات و طرح مشكلات و مسائل آنها توجه خاص نموده و تمام توان خود را براي گره گشايي از مشكلات مردم معطوف دارند.
استاندار يزد:
مطبوعات و رسانه ها بايد عاملي براي هم افزايي و همبستگي اجتماعي باشند
استاندار يزد با تاكيد بر بهره گيري از توان رسانه ها در گسترش روحيه اخلاق، نوع دوستي،صداقت و رواج ويژگيهاي انساني و ترويج فضاي مهر و محبت و برادري و دلسوزي در جامعه، ابراز اميدواري نمود تا خانه مطبوعات استان بتواند در اين راستا نقش و كار كرد خود را...
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد:
نماینده سازمان‌های مردم‌نهاد در هیئت نظارت نقش مؤثری در تعیین رویکردها دارد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در آیین پنجمین دوره انتخابات نماینده سازمان‎های مردم‌نهاد در هیئت نظارت استان یزد گفت: نماینده سازمان‌های مردم‌نهاد با پشتیبانی مناسب سمن‌ها می‌تواند به زبان گویا و موفق در هیئت نظارت تبدیل شود.
تدوين منشور حقوق شهروندي در دولت تدبير و اميد تحقق بخش يكي از اساسي ترين مطالبات مردم است
ميرمحمدي با بيان اين نكته كه دولت تدبير و اميد در تدوين منشور حقوق شهروندي، چهارگام اساسي را برداشته عنوان كرد: اولين گام تدارك مباني حقوق شهروندي، دومين گام تدوين، انتشار و اطلاع رساني عمومي جهت اين حقوق براي آگاهي مردم با بهره گيري از رسانه هاي...
نمایش 17 - 24 از 7,678 نتیجه
آیتم در هر صفحه 8
از 960
این سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

  • آمار سایت