پرتال استان یزدخدمات الکترونیک وزارت کشور پورتال استانداری های سراسر کشور

 

« بازگشت

همزمان با هفته دولت و با حضور معاون عمراني استاندار يزد؛چندين پروژه عمراني


همزمان با هفته دولت و با حضور " سيد محمد مير سعيدي "معاون عمراني استاندار و جمعي از مسئولان شهرستان  طبس، چندين  پروژه عمراني و مخابراتي در اين شهرستان به بهره برداري رسيد.
به گزارش روابط عمومي استانداري يزد، اين پروژه ها شامل 21 طرح مخابراتي با اعتبار هشت ميليارد و 384 ميليون ريال از جمله مركز GSM  روستاهاي جوخواه ، خسروآباد، زنوغان و ارباب آباد، احداث ساختمان ICT در روستاهاي اسفنديار، اصفهك، ده محمد، زنوغان و ديهشك، سايت دلتا در روستاي جوخواه ، سايت BTS در روستاهاي هودر ، عشق آباد، محمدآباد، توسعه شبكه كابل روستاهاي اسفنديار، جوخواه، كريت و ديهشك، 76 واحد مسكوني مددجويان تحت پوشش اداره بهزيستي طبس در شهرهاي ديهوك، عشق آباد و طبس با اعتبار سه ميليارد و 400 ميليون ريال، طرح هادي روستاي جمز با اعتباري معادل 930 ميليون ريال، جاده روستاي دهنو فاطمه برات به طول 70 كيلومتر با اعتباري معادل يك ميليارد و 700 ميليون ريال به منظور سهولت در تردد بيش از 30 خانوار روستايي، نخستين دبيرستان نمونه دولتي پسرانه طبس در زميني به مساحت هشت هزار و 500 متر با هزينه سه ميليارد ريال است.
مركز كنترل ترافيك راه آهن شرق كشور نيز همزمان با هفته دولت و بمنظور افزايش ايمني و تسهيل در سير و حركت ناحيه، با هزينه اي بالغ بر 360 ميليارد ريال شامل تجهيز ايستگاهها و انشعابات و مركز (CTC ) طبس و ايجاد ارتباط بين آنها از طريق كابل فيبر نوري به بهره برداري رسيد.
معاون عمراني استاندار يزد در مراسم بهره برداري از مركز كنترل ترافيك راه آهن شرق كشور، بر نقش مهم حمل و نقل ريلي در پيشرفت صنعت حمل و نقل كشور تاكيد كرد.
"سيد محمد مير سعيدي"  اظهار اميدواري نمود: با توسعه اين زيربخش در آينده نزديك شاهد كاهش مسافرتهاي جاده اي و سوانح آن باشيم.


این سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

  • آمار سایت