پرتال استان یزدخدمات الکترونیک وزارت کشور پورتال استانداری های سراسر کشور

 

« بازگشت

طي هفته دولت و در سفر استاندار يزد به شهرستان تفت صورت گرفت؛افتتاح چندين پر


به گزارش روابط عمومي استانداري يزد، محمدرضا فلاح زاده به همراه حجت الاسلام والمسلمين يحيي زاده نماينده مردم تفت و ميبد در مجلس شوراي اسلامي و جمعي از مديران دستگاه هاي اجرايي با حضور در بيمارستان شهيد بهشتي، بخش آي سي يو اين بيمارستان را افتتاح كرد. اين بخش با هزينه اي حدود 2 ميليارد ريال اعتبار آماده بهره برداري شده است.
استاندار يزد سپس با حضور در محل ساختمان تازه تاسيس جمعيت هلال احمر شهرستان تفت اين مركز را افتتاح كرد. ساختمان جمعيت هلال احمر تفت با هزينه اي بالغ بر 2 ميليارد ريال و با 800 مترمربع زيربنا ساخته شده است.
وي سپس با حضور در پارك شهر تفت، فاز انارستان اين پارك را افتتاح كرد. افتتاح ميدان ابوالفضل با اعتبار يك ميليارد و هفتصد و پنجاه ميليون ريال تملك و اجرا و خيابان كشاورز با اعتبار دو ميليارد و 200 ميليون ريال از ديگر پروژه هايي بود كه با حضور استاندار يزد به بهره برداري رسيد.
بهره برداري همزمان از پروژه هاي برق رساني در شهرستان تفت با اعتباري بالغ بر يك ميليارد و 230 ميليون ريال و 33 پروژه مخابراتي با اعتبار 11678000000 ريال از ديگر برنامه هاي اين سفر بود.
فلاح زاده در پايان با حضور در روستاي صادق آباد تفت، گلخانه گل بارسين رز را افتتاح كرد. اين گلخانه گل رز به مساحت 2500 مترمربع با سرمايه اي حدود 3 ميليارد ريال راه اندازي شده كه حدود 8/1 ميليارد ريال آن تسهيلات بانكي و مابقي توسط شركت بارسين رز تامين گرديده است.  


این سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

  • آمار سایت