‌استاندار یزد تاکید کرد:


استاندار یزد در مراسم گردهمایی عاشورائیان غدیر تاکید کرد: با تلاش های دستگاه های امنیتی و انتظامی استان مراسم عزاداری های امام حسین(‌ع) ‌و یاران باوفای آن حضرت در ماه محرم با امنیت و آرامش کامل برقرار و برگزار می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، عصر چهارشنبه ١٤ شهریورماه استاندار یزد با بیان اینکه همه راه‌های بسته شده با توکل بر خدا، حرکت در مسیر اسلام و ‌حضرت سیدالشهدا(‌ع) باز می‌شود، گفت: امنیت ‌و آرامش مراسم های عزاداری استان یزد در ماه محرم با تلاش‌های دستگاه‌های امنیتی و انتظامی به صورت کامل برقرار و برگزار می‌شود.
"محمود زمانی قمی" با بیان اینکه همه مسیرهای بسته شده و راه‌هایی که انسان‌ها برای رهایی و آزادی جهان باید ‌از آن عبور کنند از مسیر حضرت سیدالشهدا(‌ع) می‌گذرد، ‌بیان کرد: آخرین ذخیره خداوند هم به راه و مسیر جدش حضرت امام حسین(‌ع) استناد می‌کند.
‌وی با اشاره به اینکه بهترین الگو و نمونه برای رفع ظلم و ستم، مسیری است که حسین بن علی و یاران باوفای آن حضرت طی کردند، ‌ادامه داد: بدون شک هر سال باید با تمام توان خود این مسیر را روشن تر برای تشنگان دین و حقیقت و به ویژه نسل جوان زنده نگه داریم.
زمانی قمی افزود: وضعیت کنونی کشور شباهت بسیاری به سال ١٣٥٧ دارد و در آن سال ماه محرم و صفر چتری برای درآغوش گرفتن پیروزی انقلاب و رهایی ایران اسلامی از چنگال استثمار و استعمار خارجی شده بود.
استاندار یزد خاطرنشان کرد: پیروی مردم از ‌حضرت امام خمینی(‌ره)، پرچم رهایی را در آغوش ‌مردم به ارمغان آورد، پیروزی را موجب و سبب شدند و به نتیجه اصلی رسیدند و امروز هم که به بلوغ تابناک ‌انقلاب اسلامی رسیده ایم همه طاغوتیان آن روزگار و بدخواهان نظام دنبال ضربه زدن به انقلاب اسلامی هستند.
وي گفت: انقلاب اسلامی ابتدای شکل گیری مسیر خود را از ماه محرم و صفر گرفت و حتماً برای تثبیت مسیر خود این راه را تعقیب می‌کند و کسانیکه برای آسیب رساندن به این نظام نیرنگ و خدعه می‌کنند قطعا تسلیم می‌شوند.
زمانی قمی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: عرصه عاشورا و تاسوعا عرصه فریاد و تبیین حقایق دین، دفاع از آزادی و آزادگی و دفاع از راه حضرت سیدالشهدا(‌ع) است.

★‌خبرنگار: ‌مجید وفایی شاهی★
‌★‌عکس:‌‌ رضا زارع★

 


آدرس کوتاه :