شناسه : 96101800
استاندار یزد خبر داد؛


استاندار یزد گفت: هر سرمایه گذاری که بتواند ۲۰ درصد از میزان اعتبار مورد نیاز برای اجرای پروژه مد نظر را در قالب آورده تامین کند و همچنین از توان فنی و مدیریتی لازم و شایستگی در اداره آن واحد تولیدی و صنعتی برخوردار باشد، مورد حمایت کامل بخش دولتی در استان خواهد بود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، سیدمحمد میرمحمدی ظهر پنجشنبه ۹ شهریورماه ۱۳۹۶ در روستای جوزی بافق و در جمع اعضای شورای اسلامی این شهر و تنی چند از مسوولین و معتمدین بافق و روستاهای تابعه، پیرامون مباحث مرتبط با سرمایه گذاری و جلب نظر و جذب سرمایه گذاران در این شهرستان و استان به ایراد سخن پرداخت.
استاندار یزد در این نشست که با حضور حجه الاسلام سلیمانی امام جمعه بافق، فرماندار این شهرستان و مدیر عامل سنگ آهن بافق برگزار شد، پس از شنیدن نظرات، پیشنهادات و گزارشات ارائه شده از سوی فرماندار و اعضای شورای اسلامی بافق، بر ضرورت تداوم ایجاد زمینه مناسب در استان یزد جهت جلب نظر و جذب سرمایه گذاران تاکید کرد و گفت: با اقدامات و پیگیری های صورت گرفته در استان در طول ۴ سال اخیر، جذب سرمایه به بیش از ۲ برابر مدت مشابه در دولت قبل رسیده که اقدامی ارزشمند در راستای رونق اقتصادی و افزایش اشتغال و تولید است.
وی سپس با اشاره به نظرات مطروحه توسط مسوولین بافق و استقبال ایشان از سرمایه گذاری سرمایه گذاران در این شهرستان گفت: در راستای سیاستهای جذب سرمایه گذاری در استان در سالهای اخیر و به منظور حمایت از سرمایه گذاران در سراسر استان و شهرستانهای ده گانه، تمام دستگاه ها و مسوولین در حوزه های مختلف، مکلف به ارائه هرگونه خدمات قانونی و لازم و همراهی و حمایت با بخش خصوصی شده اند.
استاندار تاکید کرد: هر سرمایه گذاری که بتواند ۲۰ درصد از میزان اعتبار مورد نیاز برای اجرای پروژه مد نظر را در قالب  آورده تامین کند و همچنین از توان فنی و مدیریتی لازم و شایستگی در اداره آن واحد تولیدی و صنعتی برخوردار باشد، مورد حمایت کامل بخش دولتی در استان خواهد بود.
وی از مسوولین بافق خواست تا در انجام مذاکرات اولیه با سرمایه گذاران، حتما به این دو شاخص مهم توجه کنند.
گفتنی است در ابتدای این دیدار، حجه الاسلام سلیمانی امام جمعه بافق، در سخنانی کوتاه ضمن بیان خیر مقدم به استاندار یزد و هیئت همراه در سفر به این شهرستان، از خدمات مجموعه دولت تدبیر و امید در استان و به ویژه همراهی و پیگیری و دلسوزی استاندار یزد در خدمات رسانی به مردم استان و شهرستان بافق تقدیر و تشکر نمود.
همچنین فرماندار و اعضای شورای اسلامی بافق نیز در سخنانی به بیان نقطه نظرات، خواستها و پیشنهادات خود در حوزه شهرستان و شهر بافق پرداختند.