معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار:


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار در نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی با اشاره به نقش معدن در ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در کشور و استان، گفت: یزد می تواند استان پیشرو و پیشگام در حوزه معدن باشد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، روز پنج شنبه ۱۳ دی ماه سی و یکمین نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان با حضور "محمدعلی طالبی" استاندار یزد، "علی زینی وند" معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار و اعضای این شورا در سالن کنفرانس اتاق بازرگانی یزد برگزار شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع ‌استاندار در این نشست، شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی را شورایی مهم و تاثیرگذار در استان دانست و بیان کرد: یکی از شوراهایی که لازم است بازوی دولت و مردم و بازوی مشورتی مدیریت ارشد استان در حوزه اقتصاد باشد، شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی است.
"علی زینی وند" بخش خصوصی استان را متخصص، توانمند و تاثیرگذار دانست و ادامه داد: در همین مدت برخی از مشکلات کشور از طریق بخشنامه هایی که منشا آن استان یزد بوده و توانسته راهگشا باشد، حل شده است.
وی با اشاره به نقش معدن در ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در کشور و استان افزود: استان یزد به عنوان اولین استان از نظر تنوع مواد معدنی و دومین استان کشور به لحاظ ذخایر ‌معدنی باید در حوزه معدن پیشگام و پیشرو باشد.
زینی وند با یادآوری پتانسیل بالای استان در بخش معدن، خاطرنشان کرد: این بخش با توجه به شرایط حساس کشور و ضرورت آمادگی در مقابل تحریمها می‌تواند بسیار نقش آفرین باشد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار در پایان سخنان خود، "محمدعلی طالبی" استاندار یزد را فردی با دانش بسیار و شناخت کامل از مسائل استان دانست و گفت: بیش از ‌پنج سال مسئولیت ایشان در سمت معاون سیاسی امنیتی، و اجتماعی استاندار‌ تجربیات ارزشمندی را برای وی همراه داشته است.

★‌خبرنگار: ‌مجید وفایی شاهی★
★‌‌عکس: ‌رضا زارع★


آدرس کوتاه :