استاندار یزد در سفر امروز به پایتخت، ضمن حضور در نشست آخرین وضعیت خشکسالی کشور که به ریاست وزیر کشور و جانشین رئیس شورای عالی مدیریت بحران برگزار شد با قائم مقام بانک مرکزی و معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت دیدار و امور مربوط به حوزه های مختلف کارآفرینی استان را پیگیری کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، "محمود زمانی قمی" در این سفر یکروزه در نشست آخرین وضعیت خشکسالی کشور که به ریاست وزیر کشور و جانشین رئیس شورای عالی مدیریت بحران در محل وزارت کشور برگزار شد حضور یافت.

در این جلسه وزرای نیرو و جهاد کشاورزی گزارشى از آخرین وضعیت خشکسالی کشور همراه با پیشنهادات و راهكارهاى دستگاه های متبوع خود را مطرح کردند.

همچنین در این جلسه استانداران یزد، اصفهان، فارس، خراسان رضوی، بوشهر، خراسان جنوبی، خوزستان و هرمزگان گزارشی از آخرين وضعيت منابع آبى استان خود ارائه كردند.

استاندار یزد همچنین در این سفر کاری، در نشست های جداگانه با " اکبر کمیجانی" قائم مقام بانک مرکزی و "جعفر سرقینی" معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت دیدار و امور مربوط به حوزه های مختلف کارآفرینی استان را پیگیری کرد.
آدرس کوتاه :