شناسه : 93415126


استاندار یزد با انتشار پيامي به مناسبت فرارسیدن روز قدس اظهارداشت: اتحاد و همبستگی ملل مسلمان برای پشتیبانی از ملت فلسطین ضروري است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، «سید محمد میرمحمدی» در این پیام آورده است:
در جمعه آخر ماه ضیافت خدا، ماه روزه و دعا و نیایش ماه تهذیب نفس و ترغیب فطرت ها به سوی خوبی ها و پاکبازی ها و ماه صبوری و ایثار، روز بزرگ قدس فرا می رسد روزی که میراث ماندگار معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی است. روزی که بنای اتحاد و همبستگی ملل مسلمان برای پشتیبانی از ملت مظلوم فلسطین و قبله اول مسلمین نهاده شده است. با فرهنگ همدلی و هم نوایی، فرهنگ دست های متحد و فرهنگ هم بستگی در برابر غاصبان و ظالمان، روز اتحاد خلق های ستم دیده در برابر همه توطئه های شیطانی صهیونیستی، روز ایستادگی و سرافرازی و سر بلندی و سربازی، روز فریاد و روز بیداری مسلمین جهان، روز شریک غم مظلومان و آوارگان و روزی که باید به آزادی قدس شریف بیانجامد.
ملت های بیدار و مسلمانان فرهیخته باید به دلیلی علنی شدن نزدیکی بعضی از سران مرتجع منطقه با رژیم صهیونیستی و در اعتراض به این بی شرمی علیرغم گرمای طاقت فرسا و روزه داری حضور گسترده و با شکوهتر از سال های قبل در راهپیمایی روز قدس خواهند داشت.
روز قدس تنها روز بیت المقدس نیست روز جهانی همه مسلمانان در برابر طاغوتیان جهان است و نماد اعتراض دلهای شکسته و فریاد های در گلو خفته مللی است که یاوری جز الله ندارد.
اینجانب این روز عزیز را گرامی داشته و به همه مردم بیدار، مومن و همیشه در صحنه ایران اسلامی و به مردم خوب و عزیز و سخت کوش دارالعباده که با حضورشان بر صفحات کتاب تحسین بر انگیز "حماسه حضور"می افزایند و دلدادگی و شعور سیاسی و دینی خود را به عالم نشان می دهند تبریک عرض می کنم و برای میثاق مجدد با امام و رهبری و برای همدلی و همزبانی با دولت تدبیر و امید و در راستای استقلال و آزادی و آرمان های بلند امام راحل و نظام جمهوری اسلامی در خیابان های شهر و در صحنه های عشق و آزادگی در کوی و برزن های دارالعباده شاهد حضور چشمگیر مردم فهیم و عزیز در پشتیبانی از ملت مظلوم فلسطین و آزادی قدس شریف خواهیم بود.
طاعات و عبادات همه قبول درگاه حضرت احدیت و وجود عزیزتان در صحت و سلامت باد.