استاندار یزد با صدور پیامی به مناسبت ميلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س) و ولادت حضرت امام خميني (ره)، ضمن گرامیداشت هفته بزرگداشت مقام زن و مادر؛ این روز را به‌تمامی بانوان فداکار و سخت‌کوش استان تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد؛ متن کامل پیام «محمود زمانی قمی» به مناسبت ميلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س)، روز مادر و هفته زن و ولادت حضرت امام خميني (ره) به شرح ذیل است:
اللّهمّ صلّ علی فاطمه و أبیها و بعلها و بنیها بعدد ما أحاط به علمک
میلاد خجسته حضرت فاطمه زهرا (س)، در حقیقت ولادت فرشته نجات بشریت و مشعل فروزان هدایت و رستگاری است. فاطمه (س)، انسیه حوراء، کوثر تمام ناشدنی و چشمه جوشان عصمت و عفت است که تاریخ را در برابر عظمت و فرزانگی خویش به تعظیم وا‌می‌دارد.
این ولادت باسعادت که به‌درستی و شایستگی به‌روز مادر نام‌گذاری شده فرصت ارزنده و مناسبی است تا از این رهگذر به تبیین نقش مهم و ارزشمند بانوان مسلمان در عرصه‌های مهم تاریخی و اجتماعی پرداخته شود چراکه سیره متعالی حضرت صدیقه طاهره (س)، خود، الگویی تمام‌عیار و کامل برای همه بانوان در این رابطه است.
این‌جانب با گراميداشت سالروز میلاد موفور السرور حضرت فاطمه زهرا (س) و سلاله پاكش حضرت امام خميني (ره)؛ روز مادر و هفته زن را به جامعه بانوان ایران اسلامی به‌ویژه تمامی بانوان فداکار و سخت‌کوش استان دارالعباده و دارالعلم یزد تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت همگان را در پرتو منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و سیاست‌های دولت تدبیر و امید از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.
 
آدرس کوتاه :