شناسه : 93580671


استاندار یزد با صدور پیامی سالروز شهادت آیت الله شهید بهشتی و شهید محراب آیت الله صدوقی را گرامی داشت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد؛ متن کامل پیام «سید محمد میرمحمدی» به شرح ذیل است:
بسمه تعالی
ماه تير، ماه خاطره هاي دردناك و غم انگيزي است كه چون خدنگ هاي حزن و اندوه همه ساله دلهاي ما را نشانه مي رود. خاطره هايي كه در آن بهترين مردان خدا را از ما گرفت تا به اسلام و انقلاب و عشق به امام و ولايت لطمه وارد سازد و آتش انقلاب اسلامي را كه خرمن مستكبرين و ستمگران عالم را نشانه رفته است خاموش سازد اما  خدا نخواست و خون اين شهيدان آب حياتي شد در رگهاي مردم سلحشور، مؤمن و خدا پرست ايران اسلامي و از بوستان اين مرز و بوم عاشورايي سروها و لاله ها و گل هايي رست كه تداوم بخش عطر و بوي خوبان گشت.
داغ 72 يار  امام و انقلاب بويژه شهيد مظلوم بهشتي بزرگ و داغ و هجران جانگذاز شهيد محراب صدوقي عزيز در دارالعباده كه خود از شخصيتهاي محوري انقلاب محسوب مي شد ضربه اي بزرگ بود و ثلمه اي عظيم و دردي رنجبار. درود خدا بر اين شهدا و رادمردان و رضوان خدا و همجواري با شهيدان كربلا نصيبشان باد.
جا دارد ياد و نام سرخ و هميشه سبز اين عزيزان را گرامي بداريم و با خون پاكشان پيمان راست قامتي و ايستادگي و وفا ببنديم كه تا هستيم استوار باشيم و در پاسداري از ارزشهاي الهي كه عشق آنان بود كوتاهي نكنيم .
سالروز شهادت شهيد محراب را به يادگار برومند آن اسوه عزت و پاكبازي حجه الاسلام جناب آقاي صدوقي و خانواده محترمشان و همه بستگانشان تبريك و تسليت عرض مي كنم و به همين مناسبت همه را به حضور در مجالسي كه در اين رابطه بر پا مي شود دعوت مي نمايم.