شناسه : 93505618


استاندار یزد باصدور پیامی ضمن تبریک عید سعید فطربه عموم مردم استان یزد؛ این عید بزرگ راعید توفیق دستیابی به طاعت ها و اطاعت ها و عید پیروزی اخلاص و بازگشت به فطرتی خدایی دانست.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد؛ متن کامل پیام «سید محمد میرمحمدی» بدین شرح است:
رمضان ماه خدا، ماه بهار قرآن، ماه سحرهاي رحمت و بركت و ماه خودسازي و زدودن زنگارهاي دل از گناه و كدورت پايان يافت و اميد كه دل‌وجان را در چشمه طاعت و عبادت خداي متعال جلا و انديشه و احساسمان را با پرهيزگاري و تقوا ممزوج و از فرصت‌های روح‌افزا و سعادت‌بار سحري ميوه خلوص و صفا چيده باشيم و با لبهاي پرترنم از دعا و مناجات و ديدگان اشک‌بار سحري، ايماني عميق و استوار براي مقابله با هر آنچه تباهي و ناپاكي است كسب كرده باشيم.
 عيد فطر، عيد پاداش اين صبوری‌ها و سحرخیزی‌ها فرارسیده است. عيد مسلمين، عيد توفيق دستيابي به طاعت‌ها و اطاعت‌ها و عيد پيروزي اخلاص و عيد بازگشت به فطرتي كه زلال و خدايي است و ان‌شاءالله خدا توفيق نگهداري اين زلالي و پاكي را به همه عطا فرمايد.
این‌جانب فرارسیدن اين عيد سعيد را به همه بندگان خوب خدا در استان دارالعباده و دارالعلم يزد تبريك عرض مي كنم مردمي كه همواره در همه عرصه ها، حماسه ساز و سرنوشت ساز بوده اند و با تمام وجود و اخلاص از كشور و نظام و انقلاب اسلامي دفاع كرده اند و با همدلي و همراهي خويش دولتمردان را ياري نموده اند. توفيق همه در صحنه جهاد نفس پس از يك ماه روزه  داري و بهره مندي از ضيافت الهي مبارك باد. از خداوند متعال مسئلت داريم ما را همچنان پاسدار خون شهيدان و از سربازان پاكباز اسلام در نگهداري ارزشها قرار دهد.
عيد بر عاشقان مبارك باد
عاشقان عيدتان مبارك باد