«محمود زماني قمي» استاندار يزد به مناسبت فرارسيدن 31 شهريورماه سالروز آغاز جنگ تحميلي و هفته دفاع مقدس پيامي صادر كرد.

به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد، متن كامل پيام استاندار يزد به شرح زير است:
امروز، روز اتحاد و یگانگی است و این هم از الطاف بزرگ و تأییدات الهی است که درست برخلاف تصور و خواست فتنه انگیزان و جنگ افروزان، همۀ توطئه ها و جنگها، به اتحاد و یکپارچگی ملت بیدار و زندۀ ما در برابر قدرتها می انجامد. «حضرت امام خميني (ره)»
هفته دفاع مقدس یادآور ایثار و استقامت رادمردان و شیرزنانی است که در لبیک به فرمان مقتدای خویش در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران با تاسي از فرهنگ عاشورايي سالار شهيدان حضرت امام حسين (ع) جانفشانی نموده و حماسه های ماندگاری را بر برگ های زرین انقلاب حق طلبي و آزادگي افزودند.
اينجانب با درود به روح پرفتوح معمار كبير انقلاب ، شهداي والامقام اين سرزمين و ضمن تكريم عظمت جانبازان و ايثارگران عزيز؛ هفته دفاع مقدس كه نمودار مجموعه اي از برجسته‌ترين افتخارات ملت ايران در دفاع از مرزهاي ميهن و جانفشاني دلاورانه در پاي پرچم هميشه سرافراز اسلام و قرآن است را گرامي مي دارم.
با تاكيد بر بهره مندي فضاي امروز كشور از الگوي وحدت و همدلي ملي كه با داشتن پشتوانه مردمي و حاكميت الهي در روزهاي جنگ تحميلي، انقلاب و نظام را بيمه كرد، تعالي ملت هميشه سربلند ايران بخصوص مردم شهيدپرور و شريف استان يزد را از خداوند منان مسئلت دارم.
 
آدرس کوتاه :