استاندار يزد همزمان با فرا رسيدن ميلاد با سعادت حضرت علي اكبر(ع) كه به روز جوان نامگذاري شده است، پيامي را خطاب به جوانان استان يزد صادر كرد.

به گزارش روابط عمومي استانداري يزد، محمود زماني قمي در اين پيام آورده است: جوانان عزيز استان يزد!
امروز را كه به يمن ميلاد فرزند بزرگوار حضرت امام حسين (ع) به نام شما مزين شده است گرامي مي دارم و به همه شما درود مي فرستم.
جواني همواره تداعي گر پويايي، انرژي و جستجوگري است و بالندگي يك جامعه ممكن نيست مگر با تقويت اين سه عنصر. هيچ جامعه اي در مسير تكامل پيش نرفته است مگر با تكيه بر نيروي جوانانش و خوشبختانه جامعه ما نيز با نسل جوان خود، كه آگاه تر از هر زمان ديگري در عرصه هاي مختلف فرهنگي، اجتماعي، سياسي و اقتصادي حضور دارد، نويد دهنده فرداهاي بهتر براي ايران عزيز اسلامي هستند.
نيك مي دانم كه نسل جوان امروز با مشكلات عديده اي خصوصا در حوزه هاي اقتصادي و  اجتماعي مواجه است. دختران و پسران ما گاهي به آنچه حق طبيعي هر انساني است دسترسي ندارند و به حق گلايه مندند اما به  عنوان استاندار و رئيس ستاد ساماندهي جوانان اين استان رجاء واثق دارم مسئولان و مديران يزد در راستاي سياستهاي دولت تدبير و اميد، توجه به نيازهاي جوان امروز يزدي را در اولويتهاي كاري خود قرار خواهند داد. در اين راه البته نيازمند ياري، شما جوانان عزيز هستيم كه دانش، توان و خلاقيت خود را در خدمت حل مشكلات گرفته و دراين مسير دشوار ياريگر خدمتگزاران خويش باشيد.
بار ديگر فرا رسيدن ميلاد با سعادت حضرت علي اكبر(ع) و روز جوان را به همه جوانان برومند ايران اسلامي به ويژه جوانان عزيز استان يزد صميمانه تبريك و تهنسيت عرض نموده و موفقيت همگان را از درگاه حضرت دوست مسئلت مي نمايم.  
محمود زماني قمي
استاندار و رئيس ستاد ساماندهي امور جوانان يزد
 
آدرس کوتاه :