با حضور سرپرست معاونت عمرانی استانداری یزد:


هم‌زمان با دهه مبارک فجر پنج پروژه عمرانی با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری، فرماندار ابرکوه و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در ابرکوه افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد؛ هم‌زمان با دهه مبارک فجر سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، با حضور «محسن صادقیان» سرپرست معاونت عمرانی استانداری یزد، حجت‌الاسلام «سید ابراهیم حسینی» امام‌جمعه ابرکوه، «محمدکاظمی نسب» فرماندار ابرکوه و جمعی از مقامات استان و شهرستان پنج پروژه عمرانی در شهرستان ابرکوه افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
در ابتدای سفر سرپرست معاونت عمرانی استانداری یزد به ابرکوه پرچم جمهوری اسلامی ایران بر پایه 51 متری در میدان شهیدان آدمی بااعتبار 700 میلیون ریال به اهتزاز درآمد.
سپس پارک موتوری شهرداری بااعتبار 3 میلیارد ریال و برمگردی سرای یادگار در قلعه روستا «تیزوک» بااعتبار یک میلیارد و 600 میلیون ریال، به بهره‌برداری رسید.
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد در ادامه سفر خود به شهرستان ابرکوه خط انتقال آب روستایی در منطقه «گاشار» را بااعتبار 5 میلیارد و 300 میلیون ریال و منبع ذخیره آب بخش بهمن در محله «اردی» را بااعتبار 11 میلیارد ریال افتتاح کرد.
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری در حاشیه افتتاح این پروژه‌ها در جمع خبرنگاران ابرکوه اظهار کرد: بسیاری از پروژه‌هایی که در دهه فجر در استان به بهره‌برداری می‌رسد، حاصل تلاش بخش خصوصی است که این سرمایه‌گذاری‌ها در رشد اقتصادی و رفع مشکل بیکاری مؤثر است.
«محسن صادقيان» افزود: بحث آب، راه‌ها و زیرساخت‌ها، میراث فرهنگی و گردشگری، بافت‌های فرسوده، مسکن و معادن استان در دولت دوازدهم موردتوجه قرارگرفته تا مسیر اشتغال‌زایی هموار شود.
 


آدرس کوتاه :