با حضور استاندار یزد؛


استاندار یزد عصر روز چهارشنبه 18 بهمن‌ماه 96 و هم‌زمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر با سفر به شهرستان بافق پروژه‌های دهه فجر این شهرستان را افتتاح کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد؛ عصر چهارشنبه 18 بهمن‌ماه 1396 «محمود زمانی قمی» با سفر به شهرستان بافق پروژه‌های دهه فجر این شهرستان را افتتاح کرد.
استاندار یزد در بدو ورود به شهرستان بافق با خانواده شهید بزرگوار «محمدرضا تشکری» دیدار و گفتگو کرد و سپس طرح گازرسانی به شهرک صنعتی بافق را به بهره‌برداری رساند.
زمانی قمی در ادامه سفر خود به شهرستان بافق سالن ورزشی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی این شهر که بااعتباری بالغ‌بر یک میلیارد و 800 میلیون تومان احداث‌شده است را افتتاح کرد.
افتتاح رسمی طرح گازرسانی به روستاهاي صدرآباد، حاجی‌آباد، فاضلیه، رضاییه، عباس‌آباد مبارکه و شهرک فسفات، بخش بعدی سفر استاندار یزد به شهرستان بافق بود. این پروژه که بخش وسیعی از روستاهای این شهرستان را از نعمت گاز برخوردار می‌کند بااعتباری بالغ‌بر سه ميليارد تومان اجرایی شده است.
زمانی قمی در ادامه بلوک زایمانی بیمارستان ولی‌عصر (عج) بافق را بااعتباری بالغ‌بر یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان افتتاح کرد.
عالی‌ترین مقام اجرایی استان یزد در سفر به شهرستان بافق پروژه ارتقاء سيستم كنترل و مانیتورینگ كارخانه فراوري شركت سنگ‌آهن مركزي بافق را بااعتبار شش ميليارد تومانی به بهره‌برداری رساند.
استاندار یزد و هیئت همراه همچنین از پیت معدن چغارت و پروژه احداث کارخانه گندله‌سازی سه چاهون نیز بافق بازدید کردند.
بر اساس این گزارش؛ گل‌باران قبور مطهر شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی بافق، پایان‌بخش برنامه‌های سفر یک‌روزه «محمود زمانی قمی» و هیئت همراه به شهرستان بافق بود.
در این سفر «جعفر نخستین» سرپرست اداره کل حوزه استاندار، «محمد زاده رحمانی» فرماندار بافق و جمعی از مسئولان استان و شهرستان، استاندار یزد را همراهی کردند.
 


آدرس کوتاه :