شناسه : 96479167
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد:


معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری یزد در اختتامیه مسابقات قرآنی جوانان ورزشکار کارکنان وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر توجه به عمل به قرآن در بین افراد جامعه گفت: مطمئنا چنین برنامه هایی مقدمه ی عمل به احکام دینی و ساختن جامعه ی فرهنگی و سالم است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استان یزد؛ «محمدعلی طالبی» در اختتامیه مسابقات قرانی ویژه کارکنان و خانواده های اداره کل ورزش و جوانان استان، با ابراز خرسندی از اهتمام مسئولان در برگزاری چنین جشنواره هایی گفت: یکی از وظایف مدیران در هر دستگاه توجه به امور فرهنگی کارکنان و جامعه مخاطب در کنار کار و تلاش هایی است که برعهده آنان است.
وی با ابراز رضایت از عملکرد اداره کل ورزش و جوانان در خصوص برگزاری چند دوره مسابقات فرهنگی و قرآنی ویژه کارمندان و ورزشکاران ، افزود: فعالیتی بالاتر و والاتر از توجه به قران نمی تواند در زندگی فردی و اجتماعی ما تاثیر گذار باشد.
طالبی تاکید کرد: هرچند قران یک کتاب آسمانی است ولی این کتاب برای سعادت زندگی زمینی و اعتلای روح ما در زندگی اخروی نازل شده است.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری یزد در ادامه خواستار درک عمیق قرآن فراتر از ظواهر برگزاری چنین مراسماتی شد.
وی همچنین تصریح کرد: مطمئنا برگزاری چنین برنامه هایی مقدمه ی عمل به احکام دینی و ساختن جامعه ی فرهنگی و سالم است.
این مقام مسئول با تاکید بر تاثیر قرآن در زندگی اجتماعی بخصوص جوانان گفت: امروز در کنار الگوهای ورزشی، فرهنگی و اجتماعی نیازمند الگوهای عامل به احکام دینی و قرآنی هستیم.
طالبی در پایان گفت: امیدوارم سازمانها و دستگاه های اجرایی با توجه به فرهنگ سازی در عمل به قرآن در ایجاد فضای بانشاط روحی جامعه تاثیر گذار باشند.