معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار در مراسم تجليل از پروفسور سلطان زاده:


معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد ضمن تقدير از برنامه ريزي هاي صورت گرفته براي تكريم و معرفي شخصيت هاي برجسته و منشاء اثر در جامعه بيان كرد: ميراث جهاني يزد فرهنگ غني و انسان هاي شايسته آن است.

به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد، روز پنج شنبه 31 خردادماه، جشن امضاء كتاب و مراسم تجليل از پروفسور «محمدحسين سلطان زاده» با حضور معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد، نماينده مردم يزد و اشكذر در مجلس شوراي اسلامي و جمعي از مسئولان ملي و استاني در سالن همايش هاي تالار فرهنگيان يزد برگزار شد.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار در اين مراسم گفت: حضور در اين برنامه و تجليل از شخصيت والاي پروفسور سلطان زاده كه از مفاخر استان يزد مي باشند و تقدير از افرادي كه اين گونه برنامه هاي ارزشمند را به منظور معرفي شخصيت هاي گرامي و اثرگذار يزدي برگزار مي كنند، داراي اهميت فراوان است.
«محمدعلي طالبي» ادامه داد: تجليل و معرفي شخصيت هاي برجسته اي كه منشا خير و اثر در سطح جامعه،استان،كشور و حتي در جهان بوده اند نشانگر تغيير و جايگزيني نگاهي نو نسبت به فرهنگ گذشته مبني بر اينكه ما مردماني فراموشكار هستيم و تجليل شايسته از چهره هاي موثر نداريم را نويد مي بخشد.
وي افزود: در حال حاضر شاهد هستيم كه نگاه گذشته جاي خود را به  فرهنگ تكريم و سپاسگزاري از افرادي داده است كه با تمام مشكلات جنگيده و توانسته اند نقش پر رنگي را در جامعه ايفا  كرده و افتخاري براي اين مرز و بوم باشند تا نام يزد را در كنار ديگر بزرگان به نيكي ثبت نمايند.
طالبي بيان كرد: اگر امروز يزد به عنوان ميراث جهاني در دنيا مطرح و به ثبت مي رسد، ميراث اصلي و اساسي ما فرهنگ غني و انسان هاي شايسته هستند و هر چه داريم به اين امر وابسته است.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد در پايان گفت: ميراث ماندگار ما متكي به انسان هاي بزرگ و شايسته مي باشد و به همين دليل است كه بايد در جاي جاي اين استان و همه بخش ها قدردان زحمات اين عزيزان باشيم.
گفتني است پروفسور محمدحسين سلطان زاده با بيش از نيم قرن تجربه پزشكي كودكان و از مفاخر دبيرستان ايران شهر يزد مي باشد كه امروز در برنامه اي با عنوان «مردي برخاسته از كوير» با حضور علاقه مندان مورد تكريم و تجليل قرار گرفت.
 


آدرس کوتاه :