با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار؛


با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد "سعید پرویزی" به عنوان مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری معرفی شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، ‌روز یکشنبه ۱۱ فروردین ماه "احمد ‌ترحمی" معاون سیاسی،‌ امنیتی و اجتماعی استاندار در مراسم معرفی مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری و تقدیر از تلاش های "رضا زارع زاده" مدیرکل سابق بر ضرورت ساماندهی مهاجرین خارجی استان و حفظ کرامت انسانی اتباع بیگانه تاکید کرد.
‌معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ادامه داد: اقدامات خوبی در رابطه با ساماندهی اتباع بیگانه در استان انجام شده است و رفع مشکلات این حوزه در دوره جدید مدیریت ارشد استان با جدیت تداوم خواهد یافت.
وی افزود: لازم است طرح‌ها و برنامه‌ها در اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری همراه با ابتکار، نوآوری و در نظر گرفتن مقررات کنوانسیون های بین المللی و ‌مراودات با کشورهای همسایه باشد.
ترحمی در پایان سخنان خود ضمن تقدیر از تلاشهای "‌رضا زارع زاده" مدیرکل سابق امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری با تاکید بر ضرورت طهارت اقتصادی و پاکدستی مدیران استان و اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید از سوی آنها برای "‌‌سعید پرویزی" در مسئولیت جدید ‌آرزوی موفقیت کرد.

★‌خبرنگار: ‌مجید وفایی شاهی★
‌★‌عکس: ‌رضا زارع★


آدرس کوتاه :