با رای اعتماد هیئت وزیران؛


هیئت دولت تدبیر و امید در جلسه روز چهارشنبه دوازدهم دی ماه ٩٧ به "‌محمدعلی طالبی" به عنوان استاندار یزد ‌رای اعتماد داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، "‌محمدعلی طالبی" ‌چهارشنبه دوازدهم دی ماه از هیئت دولت رای اعتماد گرفت و به عنوان چهاردهمین استاندار یزد منصوب شد.
محمدعلی طالبی استاندار یزد متولد 1352 در یزد و فرزند شهید والامقام "حاج یدالله طالبی"، سال 1370 در رشته مهندسی صنایع دانشگاه یزد پذیرفته شد.
علاقه وی به علوم سیاسی موجب شد تا پس از یک سال از این رشته انصراف داده و در سال 1372 در مقطع کارشناسی علوم سیاسی دانشگاه تهران پذیرفته شود.
طالبی از سال 1384 تحصیلات خود را در مقطع ‌کارشناسی ارشد علوم سیاسی در دانشگاه اصفهان ادامه داد و در سال 1387 از پایان نامه خود با عنوان " شوراها و مشارکت سیاسی در ایران " دفاع کرد.
وی از مهرماه 1390 وارد مقطع دکتری علوم سیاسی دانشگاه شهید بهشتی شد و با گذراندن واحدهای درسی و دفاع از پایان نامه تحصیلی خود با موضوع " موانع تحقق حکمرانی خوب در فرهنگ سیاسی ایران " فارغ التحصیل شد.
طالبی بهمن 1375 فعالیت در مرکز اسناد ریاست جمهوری را آغاز کرد و اسفند 1376 وارد استانداری یزد شد.
‌گفتنی است کارشناس امور اجتماعی، مسئول انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری، رئیس دبیرخانه شورای جوانان استان، بخشدار مرکزی، معاون فرماندار و سرپرست فرمانداری شهرستان خاتم، مشاور معاون سیاسی و امنیتی استاندار در امور شوراها، معاون و سرپرست دفتر امور اجتماعی و انتخابات استانداری، ‌بیش از پنج سال معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و نهایتا سرپرست استانداری یزد مسئولیتهای پیشین طالبی بوده است.

★خبرنگار: مجید وفایی شاهی★
 
آدرس کوتاه :