سرپرست معاونت عمرانی استانداری یزد:


سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد در نشست شورای اداری شهرستان میبد بیان داشت: اولویت اصلی مسئولین در ستاد خدمات سفر ایجاد فضای امن و بانشاط برای مسافران و گردشگران نوروزی است.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد؛ نشست شورای اداری شهرستان میبد با محوریت ستاد خدمات سفر و با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد، فرماندار میبد، مدیرکل دفتر امور شهری، مدیرکل دفتر امور روستایی و مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان با محوریت خدمات سفر برگزار شد.
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد در این جلسه ظرفیت‌های موجود در میبد را یکی از جاذبه‌های اصلی گردشگری استان دانست و افزود: این شهرستان با توجه به سابقه تاریخی و پتانسیل‌های مناسب می‌تواند معرف چهره‌ای مناسب از جهانی‌شدن یزد باشد.
«محسن صادقیان» اظهار داشت: شهرستان میبد می‌بایست با تعامل سازنده با شهرستان‌ها و شهرهای استان‌های مجاور، خود را معرفی و موجب جذب حداکثری مسافران و گردشگران شود.
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد بابیان اینکه اولویت اصلی مسئولین در ستاد سفر باید ایجاد فضای امن و بانشاط برای مردم و مسافرین باشد؛ افزود: لازم است مسئولین شهرستان‌ها در پایان سفرهای نوروزی ضمن ارسال گزارش عملکرد، نقاط ضعف و قوت حوزه خود را شناسایی کنند تا در برنامه‌های سال‌های آینده لحاظ شود.
وی با تأکید بر اهمیت استفاده از ظرفیت‌های تاریخی به‌ویژه روستاهای هدف گردشگری افزود: مسئولین شهرستانی برای بازدید سرزده در ایام نوروز آمادگی داشته باشند.
وی در پایان خواستار توجه اساسی به پتانسیل‌ها، زیباسازی فضای شهری، سازمان‌دهی دست‌فروشان سطح شهر، سازمان‌دهی بنرهای تبلیغاتی ورودی شهر، کنترل قیمت‌ها، جانمایی محل استقرار دستگاه‌های خدمت رسان و دیدار با ایتام شد.
پس‌ازاین جلسه سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد و هیئت همراه از برخی پروژه‌ها و امکان تاریخی شهرستان میبد بازدید و در نشستی مشکلات شهرستان با حضور مدیران کل ستادی و اعضای شورای اسلامی شهرها و شهرداران موردبررسی قرار گرفت.
 


آدرس کوتاه :