شناسه : 93298067
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار:


معاون سیاسی و امنیتی استاندار یزد در نشست کارگروه بانوان و خانواده استان اظهار داشت: بنا داریم برنامه‌ها را در استان به‌گونه‌ای پیش ببریم که استان اول در زمینه دفاع از حقوق کودک و نوجوان باشیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، نشست کارگروه زنان و خانواده استان یزد به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و با حضور مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری، مدیرکل دفتر فرهنگی اجتماعی استانداری و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی استان با موضوع ارائه اولویت و برنامه کاری دستگاه‌ها در حوزه زنان و خانواده سال جاری و ارائه گزارش برنامه‌های انجام‌شده دستگاه‌ها در خصوص اجرای کنوانسیون جامع حقوق کودک و نوجوان در محل استانداری یزد برگزار شد.
«محمدعلی طالبی» در این جلسه افزود: اعضای این کارگروه برای تحقق این مهم پیشنهادات خود را به دفتر امور بانوان استانداری ارسال کنند تا برنامه‌ریزی برای دستور کارهای بعدی جلسه با این گزارش‌ها و پیشنهادات مشخص شود.
طالبی تصریح کرد: نوع توجه دستگاه‌های استان نشان می‌دهد ظرفیت برتر شدن استان در این زمینه وجود دارد، بنابراین اگر همه دستگاه‌ها برنامه‌ها را به اهداف سند حمایت از حقوق کودک و نوجوان معطوف کنند می‌توانیم به این جایگاه در کشور برسیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد خاطرنشان در بخش پایانی سخنانش با اشاره به اهمیت روز قدس گفت: در روز قدس همه باهم ندای مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهان خواهیم رساند و با حضور خودهمبستگی خود را با مسلمانان ستم دیده جهان نشان خواهیم داد.