معاون اقتصادی استاندار یزد:


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد در دیدار با اعضای مجمع خیرین ازدواج استان با تأکید بر جایگاه تأثیرگذار فعالیت‌های مردم‌نهاد بیان کرد: رونق اشتغال و توانمندسازی, پشتوانه مؤثری در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و قرار گرفتن جوانان در مسیر مناسب ازدواج است.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد؛ «علی زینی وند» ضمن ابراز خرسندی از دغدغه ارزشمند مردم یزد در حل مشکلات اجتماعی پیش روی استان اظهار داشت: موضوع ازدواج و مدیریت صحیح مؤلفه‌های مربوط به آن ضرورتی مهم برای کشور است.
وی افزود: یکی از آسیب‌های اجتماعیِ چالشی در کشور نیز طلاق است که حتی متأسفانه در برخی مناطق باارزش‌های فرهنگی و قومی قوی نیز شاهد رشد آن هستیم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد تأکید کرد: در بررسی علل آسیب‌های اجتماعی و بهبود شرایط برآمده از آن باید به ریشه‌های منطقه‌ای و ملی دقت کرد.
وی یادآور شد: تریبون‌ها و رسانه‌های ما باید آثاری جذاب و مناسب جامعه و به‌دوراز هرگونه خشونت و ناآرامی را ارائه کنند تا در نشر فرهنگ اجتماعی پرنشاط موفق عمل نمایند.
زینی وند عنوان کرد: فعالیت در موضوعاتی با رویکرد خیری علاقه‌ای فراتر از نگاه‌های مالی می‌طلبد و افرادی که در این مجموعه‌ها تلاش می‌کنند انسان‌های متفاوت و دغدغه مندی هستند.
معاون استاندار یزد افزود: در مسائل اجتماعی و فرهنگی هرچقدر حضور فعال, تنوع اقشار و حمایت‌های مردمی بیشتر باشد نشان از این است که عقربه جامعه دارد به سمتی بهتر تنظیم می‌شود.
زینی وند اظهار داشت: خوشبختانه یکی از نکات مثبت در یزد حضور پررنگ و فعالیت چشم‌گیر در تشکل‌های مردم‌نهاد با موضوعات مختلف است.
وی خاطرنشان ساخت: عمده تشکل‌هایی که در حوزه ازدواج فعالیت دارند بیشتر بر موضوع مشاوره و تأمین جهیزیه تمرکز دارند که باید این نگاه به سمت جامع‌نگری در سایر مؤلفه‌های ضروری مرتبط با این موضوع تقویت شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد ضمن قول مساعد برای حمایت در تسریع فعالیت‌های این مجمع گفت: تمام تلاش ما باید برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی زمینه‌سازی تحقق ازدواج جوانان در مسیر مناسب و آگاهانه باشد.
 


آدرس کوتاه :