معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در آیین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان بهاباد اظهار داشت: خوشبختانه دولت و نظام خدمات مطلوبی را طی چهار سال گذشته به شهرستان بهاباد داشته است.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، «محمدعلی طالبی» در آیین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان بهاباد با تبریک و گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: خوشبختانه دولت و نظام خدمات خوبی را در طی چهار سال گذشته به شهرستان بهاباد داشته است.
وی بابیان اینکه گزارش ارائه‌شده از سوی فرماندار پیشین نشان می‌دهد، نماینده عالی دولت در این شهرستان توانسته با تجارب خود اقدامات و عملکرد مؤثری بجای بگذارد؛ ادامه داد: فرماندار بهاباد به‌عنوان فرمانداری پرتلاش و جدی در استان شناخته‌شده و باوجود مضیقه‌هایی که وجود داشته است اقدامات خوبی نیز انجام‌گرفته که مایه خرسندی است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد بابیان اینکه ارتباط خوبی در شهرستان بهاباد با نخبگان و فرهیختگان شکل‌گرفته است که باید تقویت شود؛ اضافه کرد: این ارتباطات و تعاملات و همدلی که در شهرستان ایجادشده است، توانست موتور محرکه توسعه و پیشرفت شهرستان بهاباد باشد.
وی بیان داشت: یکی از مشکلاتی که چهار سال گذشته با آن در بهاباد مواجه بودیم بی‌ثباتی مدیران بود که پیوسته جابجا می‌شدند و اجازه فعالیت مثبت را در این شهرستان نمی‌داد اما ثبات مدیریت چهار سال گذشته و همدلی مردم این اجازه را داد تا اقدامات در مسیر توسعه انجام شود.
طالبی با اشاره به اینکه انتخاب جانشین برای فردی علاقه‌مند به خدمت و با این ویژگی‌ها بسیار دشوار بود؛ افزود: خوشبختانه گزینه خوبی هم برای این شهرستان انتخاب شد که نتیجه خرد جمعی است.
وی بابیان اینکه اعتماد مردمی به‌عنوان سرمایه‌ای همراه فرماندار جدید این شهرستان است؛ اظهار داشت: ادامه مسیر فعلی با چنین سرمایه‌ای مطلوب خواهد بود و خوشبختانه همه گروه‌ها در این زمینه یک نظر بودند که این موضوع بسیار ارزشمند است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد عنوان کرد: امیدوارم با همدلی و انسجام و تلاش مضاعفی که در شهرستان بهاباد صورت می‌گیرد و حمایتی که مردم و نخبگان و امام‌جمعه محترم بهاباد خواهند داشت شاهد شرایط بهتری در این شهرستان باشیم و مسیر توسعه و پیشرفت باقوت تداوم یابد.

 


آدرس کوتاه :