استاندار یزد با صدور پیامی ضمن گرامیداشت سی و نهمین سالگشت پیروزی انقلاب اسلامی از مردم دارالعباده استان یزد برای حضور پرشور و باشکوه در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد؛ متن کامل پیام دعوت «محمود زمانی قمی» برای حضور پرشور و باشکوه مردم استان یزد در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن بدین شرح است:
به نام خدا
روز هجران و شب فرقت يار آخر شد (حافظ)
یوم‌الله 22 بهمن با عطر و بوي شهيدان و شاهدان، با شميم اخلاص، ايثار و آميخته با ياد امام راحل (ره) آن رهبر نستوه و بی‌نظیر در تاريخ معاصر فرامی‌رسد، روزي كه مردم سربلند و سرافراز ايران اسلامي پيروزي حق بر باطل و خون بر شمشير را جشن گرفتند؛ خورشيد استقلال و آزادي دميدن گرفت و فجر حكومت الله بر زمين طلوع كرد و اعجاز بزرگ غرب، انفجار نور و پيروزي بی‌نظیر اسلام بر كفر و نفاق و تيرگي و تباهي رقم خورد.
22 بهمن و ایام‌الله دهه فجر، مظهر شكوه، عظمت و فداكاري ملت ايران است و يادگار حماسه‌ها و ایثارها. يادگار روزگاري كه قلب‌ها كهكشان عشق خميني (ره) بود و چشم‌ها لبريز از اشك شوق و سینه‌ها از اشتياق پيروزي می‌طپید تا شرنگ مرگ به كام مستکبران ریزد و قصر استكبار جهاني و شياطين بزرگ را واژگون سازد.
این‌جانب اين روز بزرگ و خدايي را به رهبر عظيم الشان انقلاب اسلامي (مدظله‌العالی) و مردم نجيب، سخت‌کوش و مؤمن دارالعباده استان يزد تبريك عرض می‌کنم و استدعا دارم تا همه جوانان و مردم شهیدپرور به اين نعمت بزرگ الهي كه بار سنگيني بر دوش ما نهاده است، بیش‌ازپیش توجه کنند و براي نگهداري از آن و به دست صاحب اصلی‌اش سپردن لحظه‌ای دريغ نورزند.
حضور شما درصحنه‌های حماسه و ايثار ازجمله حضور در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن، زنده نگه‌داشتن ياد و نام شهيدان و تداوم انقلاب و حفظ ارزش‌ها است که موجب استمرار نظام و ياس و نااميدي دشمنان ملت خواهد شد. بدون شک فردا در صفوفي محكم، استوار و عزم‌هایی چون هميشه آهنين و مشت‌هایی گره‌کرده و خشم‌های آتشين علیه دشمنان اسلام و آزادي با یکدیگر دیدار خواهیم کرد. ان شاءالله
 
آدرس کوتاه :