"محمدصادق طهماسبی" مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری ‌یزد و دبیر شورای پدافند غیرعامل استان به مناسبت هفته ‌نکوداشت پدافند غیرعامل ‌ پیامی صادر کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، متن کامل پیام "‌محمدصادق طهماسبی" مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری به شرح زیر است:
بسمه تعالی
پدافند غیرعامل به‌عنوان روش دفاع یک دولت و ملت در مقابل دشمنان خود، ازجمله مهم ترین عوامل اقتدار و توفیق کشورها در حفظ و گسترش امنیت ملی و زمینه‌ساز توسعه پایدار و همه جانبه است و در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی نقشی کلیدی ایفا می کند.
پدافند غیر عامل به ویژه در این دوران که قدرت‌های استکباری به صورت مستمر در حال دسیسه علیه مردم و جمهوری اسلامی ایران می باشند، از اهمیت مضاعفی برخوردار است.
نگاه بلند و فرمایش عمیق رهبر فرزانه انقلاب مبنی براینکه " تهدید های غیر قابل جبران برای کشور در صورت عدم درک اهمیت پدافند غیر عامل " و
" ‌پدافند غیرعامل یک اصل خواهد بود برای همیشه نه برای یک مقطع خاص " حاکی از نقش، اهمیت و جایگاه این مقوله در مصون سازی و فراهم نمودن بسترهای امن کشور است.
اینجانب در ایام سرشار از نور و معنویت اربعین حسینی ضمن گرامیداشت هشتم تا چهاردهم آبان ماه به عنوان هفته بزرگداشت پدافند غیر عامل که با شعار "پدافند غیر عامل، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی" مز‌ین شده است، توفیقات روزافزون همه تلاشگرا‌نی که در این حوزه مهم به انجام رسالت خطیر خود می‌پردازند را از پروردگار متعال خواستارم.

 
آدرس کوتاه :