معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد:


«محمدعلي طالبي» در نشست ستاد هماهنگي فعالیت‌های مهدوي استان؛ ظرفیت‌های ديني، آئيني، مردمي و فرهنگي را قابلیت‌هایی ارزشمند در توسعه اين فعالیت‌ها دانست و تأکید كرد: براي تقويت بينش و دانش مهدوي بايد مخاطب شناسي بر مبناي رويكردهاي كيفي، جذاب و اثربخش صورت گيرد.

به گزارش روابط عمومي استانداري يزد، نشست ستاد هماهنگي فعالیت‌های مهدوي استان به‌منظور تشريح برنامه‌های پيشنهادي و عملياتي نمودن رويكردهاي مؤثر به‌ویژه در اعياد شعبانيه با حضور معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار، مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري و اعضاي اين ستاد در سالن موحدين استانداري يزد برگزار شد.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد در این جلسه گفت: نقش هدایت‌گری ستاد هماهنگي فعالیت‌های مهدوي اين است كه فعالیت‌های انحرافي و آنچه ارزش‌های اصيل مهدوي را تحت تأثیر قرار می‌دهند، ساماندهي و از نشر هرگونه افراط‌وتفریط جلوگيري كند.
طالبي افزود: تلاش ما بايد بر اين باشد تا بتوانيم در نشر و توسعه فرهنگ مهدويت از رويكردهاي اولویت‌بندی شده، كيفي و جذاب در جايگاه اثربخشي اجتماعي به‌ویژه براي نسل جوان بهره‌مند شويم.
وي با تأکید بر نقش مهم مخاطب شناسي در دنياي متنوع ارتباطات امروزي اظهار داشت: بايد زبان مناسب مخاطبان را شناسايي و با به‌کارگیری ظرفیت‌های غني ديني، آئيني، فرهنگي و هنري كه در اجتماع وجود دارد برنامه‌های مناسبي را ارائه نماییم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد بيان كرد: علاوه بر توجه به فعالیت‌های مردمي نسبت به نشر ارزش‌های مهدوي به‌ویژه در نيمه شعبان، هدف ساير برنامه‌ها نيز بايد رسيدن به خروجي قابل‌پذیرش و ارزيابي باشد و آنچه در اين زمينه محقق می‌شود از اهداف واقعي و ظرفیت‌های تأثیرگذار دور نماند.
طالبی در پايان توجه جدي بر رضايت اجتماعي و مردمي در اجراي برنامه‌های نيمه شعبان را خواستار شد و تأکید كرد: در تمام برنامه‌ریزی‌هایی كه صورت می‌گیرد دقت نظر نسبت به برقراري نظم شهر، مسير تردد شهروندان و مديريت ساير مؤلفه‌هایی كه ايجاد مزاحمت براي همشهريان را به همراه دارد اولويت قرار گيرد.
 


آدرس کوتاه :