مديركل دفترامور بانوان و خانواده استانداري يزد در پيامي روز خانواده و تكريم بازنشستگان را تبريك و توانمندسازي را برای تبديل خانواده به نهاد پيشرو در پاسخگويي به دغدغه هاي اجتماعي موثر دانست.

به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد،« فاطمه دانش يزدي» مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري به مناسبت روز خانواده و تكريم بازنشستگان پيامي صادر و برهمدلي،آموزش و توانمندسازي براي تبديل خانواده به نهاد پيشرو در پاسخگويي به دغدغه هاي اجتماعي تاكيد كرد.
در متن کامل این پیام آمده است:
امام صادق (ع):
هرفردي به شایستگى در حقّ خانواده اش نیکى کند، عمرش طولانى مى شود.
 خانواده نخستين نهاد اجتماعي است كه مهم ترين نقش را در توسعه و رشد مراحل حيات بشر از خود نشان داده و از ابتدا تا فرجام زندگي، نسبت به ساير نهادهاي اجتماعي از ارزش و اهميت خاصي برخوردار مي باشد.
در اين راستا پاک سازی محیط خانواده و جامعه از آلودگی ها، تشویق به ازدواج و تشکیل خانواده، تبیین روابط سالم و سازنده میان همسران و دیگر اعضای خانواده، و تأکید ویژه بر تربیت فرزند و نشاط خانوادگي از جمله برنامه هایی است که اسلام برای حفاظت از کانون مقدس خانواده مورد توجه قرار داده است.
در شرايط امروز گذشت،همدلي،آموزش،توانمندسازي، و تلاش مضاعف براي پايداري و حل دغدغه هاي خانواده داراي اهميت فراوان مي باشد و شايسته است خانواده ها،خيرين و ساير اثرگذاران در مسير دوام و تسهيل شرايط ازدواج جوانان گام برداشته و كانون خانواده به نهاد پيشرو در پاسخگويي به دغدغه هاي اجتماعي تبديل شود.
اينجانب با تبريك 25 ذي الحجه روز خانواده مامن تربيت سرنوشت ساز جامعه و تكريم بازنشستگان به  عنوان گنجينه هاي خرد و تجربه،سلامت و توفيق روز افزون همگان را در مسير تعالي فردي و خانوادگي از خداوند منان مسئلت دارم.
اميد كه بر مبناي همدلي و تلاش روز افزون بيش از گذشته سربلندي ايران اسلامي را در تمام عرصه ها شاهد باشيم.
 
آدرس کوتاه :