به مناسبت هفته دولت صورت پذیرفت؛


چندین پروژه عمرانی به مناسبت هفته دولت در شهرستان یزد با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد به بهره برداری رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، "محسن صادقیان" با حضور در بخشهای مختلف شهرستان یزد چندین پروژه مختلف به مناسبت هفته دولت را افتتاح کرد.
معاون عمرانی استاندار یزد با حضور در آیین افتتاح بوستان ورزش شهر حمیدیا، این پروژه را افتتاح کرد. این پروژه در مساحت 7500 متر مربع و با اعتبار 12 میلیارد ریال ایجاد شده که زمین های مختلف ورزشی و ساختمان اداری را شامل می شود.
صادقیان همچنین از طرح آبیاری نوین چاه کشاورزی عمیق شهدای فهرج بهره برداری کرد. این پروژه در 119 هکتار مساخت و هزینه ای حدود 7 هزار میلیون ریال در طول شبکه 11800 متر و تعداد 200 بهره بردار ایجاد شده است.
همچنین با حضور معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان و معاون هماهنگی امور عمرانی یزد سالن ورزشی چند منظوره امید شهر زارچ به بهره برداری رسید. این پروژه ورزشی با اعتباری بالغ بر 8300 میلیون تومان و در 2 هزار متر مربع ایجاد شده است.
بهره برداری از پروژه پارک بهاران در روستای محمدآباد بخش زارچ  و چندین پروژه مختلف عمرانی دیگر در شهرستان یزد از دیگر برنامه های معاون عمرانی یزد در این روز بود.
 


آدرس کوتاه :