شناسه : 103218018
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری یزد:


مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری یزد در نشست کارگروه مشورتی بانوان، اظهار داشت: نیمی از جمعیت ایران را بانوان تشکیل می‌دهند و برای این جامعه بزرگ برنامه‌ریزی منطبق با واقعیت نیاز است تا بستر لازم برای نقش‌آفرینی آنان فراهم شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد؛ «رقیه کرمانیان» جایگاه بانوان در دولت تدبیر و امید را خوب ارزیابی کرد و افزود: زنان فرهیخته عضو مجمع مشورتی زنان می‌توانند برای مشکلات و مسائل زنان در محلات خود راهگشا باشند و با انجام فعالیت‌های پژوهشی واقعی، راهکارهای مناسب برای مشکلات حوزه زنان ارائه دهند.
مدیرکل بانوان و خانواده استانداری خاطرنشان کرد: مشارکت واقعی نظام‌مند و مستمر جامعه بانوان با دستگاه‌های اجرایی در قالب شکل‌گیری مجمع مشورتی زنان محقق گردد.
وی با تأکید بر شناخت جامعه هدف افزود: این جلسه باهدف استفاده از افکار و تخصص‌های ویژه بانوان فرهیخته استان در حوزه‌های مختلف برگزارشده تا برنامه‌های مناسب با اثربخشی مطلوب که منطبق با واقعیت است؛ اجرایی شود.
مدیرکل بانوان و خانواده استانداری یزد تصریح کرد: بانوان در مجمع مشورتی نسبت به مسائل حوزه بانوان ایده‌ها، طرح‌ها و نظرات خود را ارائه می‌دهند و تلاش خواهیم کرد این ایده‌ها و نظرات را در کارگروه زنان و خانواده مطرح کنیم تا به‌صورت مصوب قابلیت اجرایی پیدا کنند.
کرمانیان در این جلسه از سفر معاون رئیس‌جمهور در امور بانوان و خانواده در آینده نزدیک به استان یزد خبر داد.