معاون هماهنگی امور اقتصادي استاندار يزد :


معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار يزد با بيان اقدامات صورت گرفته در سطح استاني و ملي برای رفع موانع اقتصادي در استان گفت:بخش تعاون مدلي اقتصادي براي هدايت سرمايه هاي خُرد و سرگردان جامعه است.

به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد،روز پنج شنبه پانزدهم شهريورماه هفتمين جلسه شوراي هماهنگي تعاون،كار و رفاه اجتماعي با حضور «سيد حميد كلانتري» معاون وزير تعاون كار و رفاه اجتماعي در امور تعاون و معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار يزد برگزار شد.
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار يزد در اين جلسه بيان كرد:با آغاز فعاليت دولت تدبير و اميد و تلاش هاي معاون وزير در امور تعاون گفتمان سازي مناسبي در اين حوزه صورت گرفته است اما ضروريست به شكل همگاني نسبت به نهادينه سازي و اعتمادآفريني براي تقويت روحيه تعاون در تمام بخش ها تلاش شود.
«علي زيني وند» افزود:بخش تعاون مدلي اقتصادي در هدايت سرمايه هاي خُرد و سرگردان جامعه است و كشورهاي توسعه يافته و موثر در دنيا اين رويكرد را ستون فعاليت های خود قرار داده اند كه خوشبختانه يزد از توان و موفقيت خوبي در اين زمينه برخوردار مي باشد.
زيني وند خاطرنشان كرد:مشكلات اقتصادي و دغدغه هاي واحدهاي صنعتي استان به صورت كامل شناسايي و ارزيابي شده است و بر اين اساس نيز براي حل مشكلات حوزه پتروشيمي،فولاد، ماشين آلات و ساير مواد اوليه اقدامات و رايزني هايي در سطح ملي و استاني صورت گرفته است.
وي اظهار داشت: بر اساس دستورالعمل ها و ظرفيت هاي ايجاد شده در بهبود مشكلات اقتصادي برخي از نيازها در حد توان موجود تامين و با تاكيد بر شفاف سازي معاملات بورس و واگذاري اختيار به استان در توزيع مواد پتروشيمي بر اساس بانك اطلاعاتي طراحي شده اميد است به زودي امکان انجام اقدامات جديدي نيز صورت پذيرد.
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع  استاندار يزد در پايان گفت:با توجه به جايگاه يزد به عنوان يكي از مراكز ترانزيتي كشور تقاضاي لاستيك رانندگان و  فعالان بومي استان در ستاد تنظيم بازار مصوب و در تلاشيم با توجه به سامانه طراحي شده ثبت درخواست و ارز دولتي اختصاص داده شده به اين امر شرايط براي متقاضيان تسهيل شود.
*خبرنگار:فاطمه شريفي
*عكاس:رضا زارع
 


آدرس کوتاه :