استاندار یزد و معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار از شرکت فرش خاطره کویر و واحدهای تولیدی این شرکت بازدید کردند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، روز سه شنبه ١٣ شهریورماه "محمود زمانی قمی" استاندار یزد،‌ "علی زینی و‌ند" معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار‌، "جعفر نخستین" مدیرکل حوزه استاندار و جمعی از مسئولان ‌و مدیران استان ضمن بازدید از واحدهای تولیدی شرکت فرش خاطره کویر یزد از نزدیک در جریان روند اقدامات، فعالیت ها و میزان تولید محصولات فرش این شرکت قرار گرفتند.
شرکت فرش خاطره کویر یزد با اشتغال زایی بیش از ۴۵۰ نفر، ظرفیت تولید یک میلیون ‌و پانصد هزار مترمربع انواع فرش ماشینی در سال را دارا می باشد.
استاندار یزد پس از بازدید از این شرکت و در گفت و گو با خبرگزاری صدا و سیمای مرکز یزد، گروه فرش ستاره کویر و شرکت فرش خاطره کویر یزد را از افتخارات صنعت فرش ایران ‌و استان دانست و بیان کرد: در سال‌های نه چندان دور در استان یزد بیش از ۱۵ واحد تولیدی مهم در صنعت فرش و فرش ماشینی و دستی مشغول به فعالیت بود‌ند که نشان از جایگاه مهم این صنعت در استان داشته و دارد و لازم است به صنعت فرش در استان توجه ویژه ای شود.
★‌خبرنگار: ‌مجید وفایی شاهی★
‌★‌عکس: ‌رضا زارع★
 


آدرس کوتاه :