با حضور معاون سازمان اداری و استخدامی کشور؛


با حضور معاون سازمان اداری و استخدامی کشور، معاون سیاسی امنیتی استاندار، فرماندار بافق و جمعی از مسئولان استان آیین افتتاح و کلنگ زنی ۶ پروژه در بافق بااعتباری بالغ‌بر ۶ میلیارد تومان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد؛ با حضور «داود مولایی» معاون سازمان اداری و استخدامی کشور، «محمدعلی طالبی» معاون سیاسی امنیتی استاندار، «محمد زاده رحمانی» فرماندار بافق و جمعی از مسئولان استان آیین افتتاح و کلنگ زنی ۶ پروژه در بافق بااعتباری بالغ‌بر ۶ میلیارد تومان برگزار شد.
 بر اساس این گزارش در این سفر آموزشگاه خیری یاران مهدی با ظرفیت بیش از 200 دانش‌آموز و بااعتباری بالغ‌بر 2 ونیم میلیارد تومان که توسط برادران خیر ابویی تکمیل و با همکاری فرمانداری بافق و اداره نوسازی مدارس استان تجهیز شده است؛ به بهره‌برداری رسید.
همچنین کلنگ دبستان 6 کلاسه محله فخریه و دبیرستان 6 کلاسه اباذر هرکدام به زیربنا یک هزار مترمربع به زمین خورد. این دبستان قرار است بااعتباری بالغ‌بر 3 میلیارد تومان توسط اداره نوسازی مدارس استان، آموزش‌وپرورش و فرمانداری بافق احداث شود.
افتتاح کارگاه بزرگ خیاطی بانوان بااعتباری بالغ‌بر ۳۰۰ میلیون ریال، افتتاح زمین ورزشی پینت بال بااعتباری بالغ‌بر ۳۵۰ میلیون تومان از دیگر برنامه‌های معاون سازمان اداری و استخدامی کشور در این شهرستان بود.
 


آدرس کوتاه :