سرپرست استانداری یزد خواستار شد:


سرپرست استانداری یزد با تاکید بر اینکه لازم است از ظرفیت شورای مشورتی استاندار در امور ایثارگران به نحو مطلوب تر استفاده شود، خواستار ایجاد اتاق فکر در بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ارائه خدمات ‌شایسته به جامعه ایثارگری در سطح کشور شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، ‌روز چهارشنبه ۲۸ آذرماه نشست شورای مشورتی استاندار یزد در امور ایثارگران به ریاست "محمدعلی طالبی" سرپرست استانداری یزد و با حضور "احمدعلی دشتی پور" مشاور استاندار در امور ایثارگران و اعضای این شورا در استانداری یزد برگزار شد.
سرپرست استانداری یزد در این نشست ‌خواستار استفاده مطلوب‌تر از ظرفیت این شورا در ارائه خدمات به ایثارگران استان شد و گفت: این شورا باید بتواند فراتر از مباحث جاری، صدای مطالبات ایثارگران باشد و دیدگاه‌های این جامعه را نمایندگی کند.
طالبی با اشاره به مجموعه تصمیماتی که در حوزه ایثارگران در سطح کشور گرفته می شود، ‌ادامه داد: تبعیض و ناهماهنگی، آفت برخی از این تصمیمات است و لازم است با ایجاد اتاق فکر، ارائه خدمات مطلوب و شایسته به جامعه ایثارگری در سطح کشور مورد پیگیری قرار گیرد.
سرپرست استانداری یزد خاطرنشان کرد: لازم است گفتمانی در جامعه ایثارگری ایجاد شود که توجه مسئولان به سمت ارائه خدمات به ایثارگران برود و شاهد اقدامات عملی و عملیاتی به دور از تبلیغات غیرضروری در این حوزه باشیم.
گفتنی است در ابتدای این نشست مسائل ایثارگران استان در شورای مشورتی استاندار در امور ایثارگران مورد بررسی و هم اندیشی قرار گرفت.

★‌خبرنگار: ‌مجید وفایی شاهی★
‌★‌عکس: ‌رضا زارع★


آدرس کوتاه :