‌نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد:‌


نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد بر ضرورت مرور اهداف انقلاب اسلامی و آرمان های حضرت امام خمینی(‌ره) در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب تأکید کرد و گفت: آسیب‌شناسی و رفع نواقص مهم ترین اقدام در ۴۰ سالگی انقلاب است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، شنبه شب یکم دی ماه نشست شورای سیاستگذاری و راهبردی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور "آیت الله محمدرضا ناصری" نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، "محمدعلی طالبی" سرپرست استانداری یزد، "علی زینی وند" معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار، "سیدابوالفضل موسوی" نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی و اعضای این ستاد در سالن کوثر استانداری یزد برگزار شد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در این نشست بر ضرورت مرور اهداف انقلاب اسلامی و آرمان‌های حضرت امام خمینی(‌ره) تاکید و بیان کرد: لازم است مسئولان دستگاه‌های مختلف به ۴۰ سال قبل باز گردند و ببینند در طول این چهار دهه ‌که از عمر بابرکت انقلاب می‌گذرد چه اقدامات مهم و موثری انجام داده‌اند.
"آیت‌الله محمدرضا ناصری" ادامه داد: باید توجه داشته باشیم که در بیان دستاوردهای نظام و انقلاب به مردم از ارائه آمار غیرواقعی پرهیز کنیم زیرا بی اعتمادی مردم را به همراه خواهد داشت و در برخی موارد مردم این آمارها را در تضاد با زندگی واقعی خود و وضعیت جامعه می بینند.
امام جمعه یزد خواستار بازخوانی و مرور وصیت نامه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران شد و افزود: ایام دهه مبارک فجر فرصت مناسبی برای مرور وصیت نامه حضرت امام(‌ره) است.
آیت الله ناصری خاطرنشان کرد: ‌لازم است از مدیریت حضرت امام درس بگیریم زیرا آنچه انقلاب را در برابر توطئه های دشمنان بیمه کرده اصل ولایت فقیه و تدابیر مقام معظم رهبری در این سال ها بوده است.
نماینده ولی فقیه در استان در پایان سخنان خود با بیان اینکه جدی بودن در پیشرفت علم و فناوری و صنعت باید در دستورکار مسئولان اجرایی نظام قرار گیرد، گفت: حمایت از جوانان و نخبگان باید بیش از پیش انجام شود.


برگزاری ۴۰ ویژه برنامه شاخص ایام الله دهه فجر در یزد


جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان نیز در این نشست، بیان کرد: ۴۰ روز به ایام الله دهه فجر انقلاب در سال ۹۷ باقی مانده است و به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۴۰ ویژه برنامه مهم و شاخص در استان یزد برگزار می شود.
"سعید زارع" ادامه داد: بزرگداشت ایام الله دهه فجر نقش مهمی در حراست از دستاوردهای انقلاب ایفا می‌کند.
زارع با اشاره به اهمیت حضور پرشور مردم در برنامه های بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: ‌تبیین دستاوردهای نظام و انتقال پیام انقلاب به نسل جوان به شکل هنرمندانه از جمله ضرورت‌های برنامه های اجرایی دهه مبارک فجر است.

★خبرنگار: مجید وفایی شاهی★
★عکس: رضا زارع★


آدرس کوتاه :