آموزشگاه خيّری " مير" شهرستان ميبد در دومين روز از هفته دولت به بهره برداری رسيد.

به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد،در دومين روز از هفته دولت آموزشگاه خيری  "مير" (مهرآباد-ركن آباد) شهرستان ميبد با حضور «محمود زماني قمي» استاندار يزد ، «علي زيني وند» معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار و جمعي از مسئولان افتتاح شد.

استاندار يزد در اين مراسم با سپاس از بلند همتي خيرمدرسه ساز دكتر سيد محمد مير ركنيان بيان كرد: اميد است اين نگاه خيري از خانواده اي دانش پرور و مردم دوست زمينه اي موثر  براي علم آموزي دانش آموزان و نخبگان آتي كشور در شهرستان ميبد را فراهم آورد.
« محمود زماني قمي» افزود:خداوند متعال بعد از خلقت انسان از قلم در جايگاهي والا ياد مي كند و اين توجه نشانگر اين امر است كه آموختن و نوشتن ارزش و اثرات ماندگاري دارد كه به بشر از لحظه تولد تا پايان زندگي سفارش مي شود.
زماني قمي اظهار داشت: فرهنگ كار خير و مشاركت در حل امور جامعه و مردم از جنبه هاي بالندگي و رشد معنوي انسان است و آگاه بودن خيرين از نيازهاي امروز و فرداي اجتماع و اقدام در مسير رفع آن از اهميت و اجر سرشاري به درگاه خداوند برخوردار مي باشد.
عالي ترين مقام اجرايي استان يزد پس از افتتاح اين آموزشگاه از قسمت هاي مختلف آن بازديد و در پايان با اهدا لوح سپاس از  دكتر ميرركنيان خيّر مدرسه ساز و ساير افراد موثر در ساخت و تجهيز اين واحد آموزشي قدرداني كرد.

این آموزشگاه 6 کلاسه توسط خیر مدسه ساز دکتر« سید محمد میر رکنیان » با زیر بنای 850  متر مربع در دوطبقه و مساحت عرصه  هزار و350 متر مربع به مدت یکسال با اعتباری افزون  بر یک میلیارد و 500 میلیون تومان احداث و مورد بهره برداری قرار گرفت.

گفتنی است ۹۵ پروژه در حوزه‌های مختلف با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان همزمان با هفته دولت درشهرستان میبد افتتاح خواهد شد.

خبرنگار:فاطمه شریفی
عکاس:رضا زارع


آدرس کوتاه :